Arama sonuçları: *

1. E

bu gamepad hakkında ne düşünüyorsunuz

https://tr.aliexpress.com/item/1005006408691263.html?gatewayAdapt=glo2tur fiyatı ve özellikle iki tane oluşu çok iyi geldi bana dövüş oyunları, forza horizon ve fc 24 belki arada sırada da hikayeli oyunlar oynarım, fazla bütçe ayırmak istemeden halletmek istiyorum titreşim olması olmaması falan...
  2. E

logitech f710 nasıldır

selamlar, yakın zamanda fc 24 aldım onu oynamak için ve ayriyeten gerek hikayeli oyunlar olsun gerek forza horizon 4 için falanda olsun artık bir gamepad almayı düşünüyorum. birkaç araştırma yaptım karşıma ya f710, ya f310 ya da dualshock ve xbox controller çıkıyor xbox controller aşırı pahalı...
  3. E

Rdr2'yi ingilizce oynamak

Çok kısa ve öz bir soru,b1-b2 arası İngilizcenin olduğunu düşünüyorum (üniversitede hazırlık okuyorum b2 ye geçeceğim yakında muhtemelen, buraya dayanarak söylüyorum) rdr2'yi tamamen ingilizce oynarsam hikayesini anlayabilirmiyim, yoksa türkçe yama mı kurayım?
  4. E

hd tune dalgalı ssd değerleri alıyorum, bir sıkıntı olabilir mi

Merhaba arkadaşlar bundan 3 ay önce kendime yeni bir sistem aldım, aldıktan iki üç hafta sonra da mavi ekran yemeye başlamıştım. Mesela normal kullanımda çok bir sorun çıkmazken iki üç saat gta 5, 1 2 saat fps oyunu oynadığımız zaman mavi ekran yediğim zamanlar oluyordu, bazen hiç olmuyor...
  5. E

steelseries arctis nova 1 kulaklık alınır mı

hem bilgisayarda hem telefonda kullanılabilecek 1 kere para vereyim uzun süre kullanayım dediğim bir kulaklık arıyorum ve karşıma bu çıktı. Ama araştırırken kötü yorumlar yazanları falan görüyorum sizce bu kulaklık kaliteli ve verilen paraya değer mi
  6. E

1000 TL kulaklık önerisi kulaküstü

Jbl hariç(çünkü kulaklık pedleri çok küçük) bütçe olarak max 1000 TL olacak şekilde kulaklık arıyorum kulaküstü telefonumdan müzik dinlemek için kullanıcam sadece . Normalde milyoncudan alıyordum kulakiçi normal kulaklık 2 haftada bir bozuluyordu ona verdiğim paralara şimdiye sağlam bişey almış...
  7. E

gta 5 yüksek ayarlarda 75 derece olması normal midir

oyunun grafik ayarları yüksekte(bir iki ayarı da çok yüksek), 2x msaa vsync fxaa falan açık gelişmiş ayarlar kapalı bu değerler normal mi acaba. izlediğim araştırdığım kadarıyla videolarda 60 falan civarı oluyordu değerler bana biraz fazla geliyor ve soğutucu almayı düşünüyorum, siz ne dersiniz
  8. E

ssd me bakar mısınız

https://www.n11.com/urun/apacer-ap512gas2280p4x-1-512-gb-m2-pcie-nvme-gen3-ssd-37503724?magaza=zmteknoloji ssd de bir sorun var mı bakar mısınız. sürekli mavi ekran alıyorum sebebinin anlayamadım kontrol etmek amaçlı sordum
  9. E

Minidump dosyama bakabilir misiniz

merhaba yeni bir sistem aldım yaklaşık 1 2 hafta önce ama sistem yeni olmasına rağmen oyun oynadığım veya hafif yüke bindirdiğim bazı anlarda mavi ekran hatası alıyorum. 1 değil 2 değil sayıları farklı farklı hatalar artık göstermem gerektiğini düşündüm ben de. Yükleme ekranı da mavi ekranda...
  10. E

Ryzen 5 5500 sıcaklık değerlerimden şüpheleniyorum

Arkadaşlar selamlar bundan yaklaşık 1 hafta önce rx 6600 gpu ve ryzen 5 5500 CPU ya sahip bir sistem aldım(da-c5 sistem), ancak sonradan bilgisayarıma birkaç ayar yapmaya çalışırken anakartta otomatik oc açık olduğunu farkettim, örnek vermek gerekirse ben valorant oynadığım zaman (düşük veya...
Top Bottom