Arama sonuçları: *

• Users: sefavarol
  • Content: Konular
  • Order by date
  1. S

Kasa tavsiyesi lazım

Merhaba ben yeni pc toplicam ilk kasa alıcam bütçe fazla yok max 1200 fln hangi kasayı alayım
  2. S

Odama nasıl internet ulaştırabilirim

Eski odamda ethernet girişi vardı ama şimdiki odamda yok sadece 2 tane piriz var ne yapmalıyım cs oynarken ping giriyo çok sinirleniyorum lütfen çözüm bulun ve pahalı bir çözüm olmasın
  3. S

Bu kasayı almalımıyım

https://ty.gl/kklpian80e Bu pc kasasını almayı düşünüyorum sizce nasıl f/p olabilirmi
  4. S

cs2 de kaç fps alırım

merhaba bende i3 4160 3.60 ghz 8 gb ram rx 550 4 gb var cs2 de 1024*768 çözünürlükte kaç fps alırım skinlerin güzel gözükmesi için biraz ayarları yükseltirim düşük orta seviye ayarlarda
  5. S

ethernet kablosu görmüyor

merhaba ben ethernet kablosunu bayadır kullanıyodum ama bir anda wi fi ye geçti ve kabloyu görmüyor ağ bağlantılarında sadece wi fi var driver yükledim düzelmedi ne yapmam gerek
  6. S

ekran kartı kaç fps verir

merhaba bnim sistemim i3 4160 oc li 8 gb ram rx 550 4 gb kaç fps alırım cs2 de güncel olarak 1024 *768 çözünürlüğünde
  7. S

İŞLEMCİMİN DESTEKLEYECEĞİ KART

merhaba benim ddr3 sistemim var i3 4160 8gb ram var ben en fazla hangi ekran kartını kullanabilirim ileride ddr4 yeni sistem toplicam şuan idarelik takıcam bu sisteme ne önerirsiniz bütçe 2k 3k 2.el
  8. S

pc güncelleme tavsiyesi

merhaba ben bi sistem toplamak istiyorum şuan kullandığım pc i3 4160 gt 705 var şuan elimde 3k var bu sistemi güncelleyimmi yoksa bu sistemide satıp kendimi biraz zorlayıp 2.el ddr4 apu bi sistememi geçeyim
  9. S

pc toplama tavsiyesi

merhaba benim bütçem pek yok 2. el 0 karışık sistem toplicam bütçe 9 10k arası intel arc a 750 alıcam ekran kartını beslicek bi amd işlemci önerir misiniz? ryzen 5 serisinden f/p ssd ,kasa ,monitörüm ekipmanlarım var.
  10. S

yeni anakart önerisi

merhaba ben bi pc toplamak istiyorum içinde i3 12100f olucak tüm parçalar 0 olucak ama anakar tarafında kafam çok karıştı bana en ucuz alabileceğim bi anakart ve pc kasası önerir misiniz? pc nin içinin gözükmesi lazım
  11. S

projelik araba lazım

merhaba bana en ucuzundan 2. el bi araba lazım 0 dan yeniden yapmaya başlıycam güzel görünsün modifiyelik olsun modifiyelik derken kekoların yaptığı modifiyelerden değil küçük bi kişiselleştirme gibi çok ucuz olması lazım ne alabilirim
  12. S

leptop önerisi istiyorum

merhaba benim bütçem çok çok az yani minecraft açsın düşük oyunları açsın yeter bi leptop almak istiyorum pc m var oyunları onda oynarım bunuda dışarıya götürücem bi yerde oturup oyun oynamayı çok seviyorum ark ımın bi leptopu var ondan özendim yani çok ucuz olması lazım
  13. S

babaya nasıl pc aldırılır

merhaba benim bi eski pc m var istedim oyunları çok düşük fps oynuyorum (oynayamıyorum) babam pc başında çok zaman geçiriyorum diye pc almıyor daha çok pc den uzaklaşmamı istiyor yani maddi durum sıkıntı deil isterse en iyi pc yi alır bana ama almıyor ne yapmalıyım pc m bozulsa bile almaz
  14. S

Çözüldü✓ hd7850 alıcamyardımcı olurmusunuz

merhaba ben yeni bir ekran kartı alıcamda bende gt705 var 2gb hd7850 ye geçmek istiyorumhd7850 alınır mı? bütçem buna elveriyo işlemcim i3 4160 ve 8gb ram var cs2 valorant gta5 oynuyorum düşük ayarlarda kaç fps alırım
Top Bottom