Neler Yeni

babaya nasıl pc aldırılır

sefavarol

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
5
İsim
sefa
merhaba benim bi eski pc m var istedim oyunları çok düşük fps oynuyorum (oynayamıyorum) babam pc başında çok zaman geçiriyorum diye pc almıyor daha çok pc den uzaklaşmamı istiyor yani maddi durum sıkıntı deil isterse en iyi pc yi alır bana ama almıyor ne yapmalıyım pc m bozulsa bile almaz

Remi

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
969
İsim
Mustafa Yüksel
İlgilendiği Kategoriler
Bilim, Tarih
Instagram
@remileas
Discord
lrearis
merhaba benim bi eski pc m var istedim oyunları çok düşük fps oynuyorum (oynayamıyorum) babam pc başında çok zaman geçiriyorum diye pc almıyor daha çok pc den uzaklaşmamı istiyor yani maddi durum sıkıntı deil isterse en iyi pc yi alır bana ama almıyor ne yapmalıyım pc m bozulsa bile almaz
Sorunun cevabını gene soruda vermişsiniz hocam.

SadeceBirisi.

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
6,665
İsim
uwu
Bnde çok zorlanmistim ama aldırdım hemde PC yı asla int ortamında almayı asla kabul etmeyen babama nasıl ikna ettiysem dagt2 çıkmadan önce madiamark fln gittik bize yağlı yağlı yapacaklardı istemedim sonra alışveriş yaparken da dan bildirim geldi millet pusu kurmuş sistemi almak için bn ertesi sabah kalmismi diye baktım baktım ki AMD ve intelde de stok var inteli aldım geçtim sende nakit para varsa öyle yap

Dahası  
Reaksiyon skoru
38
İsim
Yusufcan Koçkaya
Ailene bağımlı olmayacağını kendine hakim olabileceğini kanıtlaman lazım
buna katılıyorum ve kendine bir kaç hobi edin onlara vakit ayır kitap oku , basketbol(tavsiyemdir),müzik aleti olabilir,satranç, vb.

seyfo-dayı

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
577
İsim
Kerpeten
Kanka baban bilgisayar parçalarından çok anlıyormu ciddi soruyorum

The Batman

80+ Silver
tumblr_omgq77mDgj1ujmvy2o1_400.jpg

C12H16N2

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
461
İsim
M.S.C
Babana gidip ne yaparsam alırsınız diye sor.

sefavarol

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
5
İsim
sefa
sordum almam diyor nedenide pc başında çok vakit geçirmem galiba ama ben burada eğleniyorum okulda ark ım yok hepsi pc de çok iyi ark larım var

Ben Tümay

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
557
İsim
Tümay
Babana kendini kanıtlaman lazım bilgisayarda iş yapıp 1000-2000TL kazan sonra baba bilgisayarım iyi olursa daha çok kazanırım de belki alır. Zamanında ben YouTube video çekiyordum oradan gelir elde ediyordum bilgisayarım yetersizdi annem para kazandığımı görünce almıştı.

sefavarol

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
5
İsim
sefa
knk pc den belki 5 belki 10 k kazanmışımdır ve biliyolarda kazandımı

Top Bottom