Arama sonuçları: *

• Users: Shinqeck
  • Content: Konular
  • Order by date
  1. Shinqeck

Alan wake 2 berbat grafik

Arkadaşlar oyunu kasmadan sorunsuz birşekilde oynıyabiliyorum fakat bazı resimler yazılar ve dokular ayarları yükseğe alsam bile berbat ötesi görünüyor sanki 144p gibi neden oluyor anlamıyorum çözümü var mıdır? amd ekran kartı kullanıyorum bu arada ekran kartı ayarlarından olabilir mi?? fakat...
  2. Shinqeck

Yayın için kamera önerisi

Arkadaşlar yeni yeni yayın yapmaya başladım ve kullandığım kamera aşırı kötü olduğu için yeni bir kamera almak istiyorum. şu anlık aldığım önerilere Logitech C920s Pro iyi diyolar sizce ne almalıyım fiyat performans ürünü var mıdır? sonradan sorun yaratır mı vs.
  3. Shinqeck

Yeni toplanan sistemde ne güncellemesi yapılmalı?

Arkadaşlar ben bilgisayarımın anakartı işlemcisi bozulduğu için 2 aydır bilgisayara dokunmuyordum yani sağlam olan parçalar hiç kullanılmadı fakat yeni anakart ve işlemciyi takıp açtığımda ise bilgisayar aşırı kasar şekilde açıldı ve hiçbir işlem yapamadım amd adrenalin software den grafik...
  4. Shinqeck

Çözüldü✓ Yeni parçalar aldım ve windows etkinleştir hatası çıkıyor

Arkadaşlar anakart ve işlemcim bozulduğu için yenilerini aldım ve bios güncellemesi yaptım açtığımda windows 10 etkinleştir sorunuyla karşılaşıyorum daha önceden hiç böyle bir sorun yaşamamıştım ne yapmam lazım nasıl düzeltebilirim yardım eder misiniz?? Sistemim : tuf gaming b550m plus / ryzen 5...
  5. Shinqeck

Çözüldü✓ r5 5600 kule tipi soğutucu nasıl olmalı?

Arkadaşlar ben yeni bir anakart ve işlemci aldım, aldığım işlemci r5 5600 başlıktada yazdığı gibi, eskiden ise r5 5500 kullanıyordum stok fan gayette yeterli oluyordu fakat işlemci fana yapışma sonucu şase yaptığı için yeni ekipmanlar almak zorunda kaldım. bütçem yeni şeyler almamdan dolayı...
Top Bottom