Arama sonuçları: *

1. Y

4070li sistem ariyorum

konuda profesyonel degilimde bende 7500f var ondan dedım cok ısınıyor dıye o zaman sogutucu alması lazım stockta ne kadar idare eder ben bişi demeyim ozaman :)
  2. Y

4070li sistem ariyorum

full grafık zorlamazsan biraz idare eder bence
  3. Y

4070li sistem ariyorum

7500f stock sogutucu ile yanıyor bilgin olsun kardeşim mutlaka hava sogutma veya sıvı sogutma ekle 1697465907 ama bence sistemin fiyatı güzel
  4. Y

Çözüldü✓ ryzen 7500f işlemci eco mod yardımı

75 80 derece ceyberpunk 2k full grafıkte alıyom diğerlerinde o kadar cıkmıyor zaten macun la sogutucuyuda videosundan ızleyıp yaptım dogru yapotım sanıyorum ama :) kasam da msı ın yarı mesh bı kasası o zaman bu degerler normal ecomod yapmaya gerek yok o zaman
  5. Y

75 80 arası geziyor oyunlarda
  6. Y

20.000-25.000 arası sistem önerisi.

bugun için en güzel öneri janeh den gelmiş güzel f/p sistem
  7. Y

Gaming gen tr deki ryzen 5 7500f li sistemlerden hangisi alınmalı ?

bence max 850 w power yeter delta marka 850 platinium f/p suan ideal bir marka bence hazır sistemler tercihim degil genelde kendin toplamanı tavsıye derım
  8. Y

DeepCool ASSASSIN IV sogutucum çok güzel memnunum da işlemciye gereksiz yük vermek istemediğimden biraz fps kısıp dahada serin çalıştırmayı düşünmüştüm ( AMD ECO MODE İLE RYZEN 9 7950X BUZ GİBİ OLUYOR.) videosunu izledikten sonra youtube da abdullantan izledikten sonra böyle düşündüm yanlışmı...
  9. Y

R5 7600x kuletipi soğutucu önerisi

DeepCool ASSASSIN IV önerim mükemmel iş çıkartıyor Noctua NH-D15 ile yarışır durumda ve fiyatı mükemmel bence noctua ile kıyaslama videosu gelse süper olur yabancı youtuberdan izledim aldım çok memnunum 7500f kullanıyorum senın işlemciyle neredeyse aynı
  10. Y

msı b650 gamıng ana kartım var işlemci fazla ısınmaması için eco moda almak istiyorum 7500f için hangi deger kullanmalıyım yardım edebilecek varmı acaba şimdiden teşekkürler.
Top Bottom