Neler Yeni

Çözüldü✓ ryzen 7500f işlemci eco mod yardımı

yusufizi

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Yusuf izzettin koç
msı b650 gamıng ana kartım var işlemci fazla ısınmaması için eco moda almak istiyorum 7500f için hangi deger kullanmalıyım yardım edebilecek varmı acaba şimdiden teşekkürler.

yusufizi

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Yusuf izzettin koç
  • Konu Sahibi Konu Sahibi

DeepCool ASSASSIN IV sogutucum çok güzel memnunum da işlemciye gereksiz yük vermek istemediğimden biraz fps kısıp dahada serin çalıştırmayı düşünmüştüm (​

AMD ECO MODE İLE RYZEN 9 7950X BUZ GİBİ OLUYOR.) videosunu izledikten sonra youtube da abdullantan izledikten sonra böyle düşündüm yanlışmı düşündüm bilmiyorum​

Amanita

80+ Gold
En İyi Cevap
3
Kaç derecede çalışıyor da eco moda almak istiyorsun:D

Trifact

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,494
İsim
Yusuf
msı b650 gamıng ana kartım var işlemci fazla ısınmaması için eco moda almak istiyorum 7500f için hangi deger kullanmalıyım yardım edebilecek varmı acaba şimdiden teşekkürler.
valla brom eco modu geçtim o soğutucu ve o işlemci/anakart combosuna utanmam sıkılmam ısıyıda takmam overclock bile denerim :) 75-80 dereceleri hava akışı iyi olan bir kasada mı alıyorsun ve termal macunu kuletipini doğru taktığına eminsin dimi? pek normal değil o soğutucuda o değerler.

yusufizi

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Yusuf izzettin koç
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
75 80 derece ceyberpunk 2k full grafıkte alıyom diğerlerinde o kadar cıkmıyor zaten macun la sogutucuyuda videosundan ızleyıp yaptım dogru yapotım sanıyorum ama :) kasam da msı ın yarı mesh bı kasası o zaman bu degerler normal ecomod yapmaya gerek yok o zaman

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
991,931
Üyeler
156,859
Son üye
cegdar
Top Bottom