Arama sonuçları: *

1. B

Sistem anlık donuyor ve tepki vermiyor. Kapatıp açtığımda driverlar gözükmüyor.

Hayır hocam yapmadım, tam olarak neler yapmam gerekiyor?
  2. B

Max 3000TL ye kulaklık önerisi

Bende arıyorum, sanırım indirimle Corsair HS65 alacağım. Bir bakmanı öneririm.
  3. B

Merhabalar, Driver'ı pro versiyon yaptıktan eskisi kadar çok sık görmemeye başladım, ama hal sorunlar ara sıra devam ediyor. Ve bu bir süreden sonra can sıkmaya başladı. Bazen sadece google'da gezinirken fareyi hareket ettirmemle bile 1 saniyelik takılıyor ve sanki fanların dişleri bir birine...
  4. B

Hocam teşekkür ederim. 2 gündür deniyorum ve hiç bir problem yok. Ellerinize ağzınıza sağlık.
  5. B

Merhabalar, 2 Ay önce Gençer Gaming firmasından satın aldığım sistemim satın aldığımdan beridir anlık tamamen donup tepki vermiyor ve bilgisayarı tamamen kapatıp yeniden açmak zorunda kalıyorum. Bazen de uygulama geçişlerinde ekran bir anda siyah oluyor ve yine aynı şekilde bilgisayarı kapatıp...
Top Bottom