Neler Yeni

Sistem anlık donuyor ve tepki vermiyor. Kapatıp açtığımda driverlar gözükmüyor.

Dahası  
Reaksiyon skoru
2
İsim
Oğuzhan Karakaya
Merhabalar,

2 Ay önce Gençer Gaming firmasından satın aldığım sistemim satın aldığımdan beridir anlık tamamen donup tepki vermiyor ve bilgisayarı tamamen kapatıp yeniden açmak zorunda kalıyorum.
Bazen de uygulama geçişlerinde ekran bir anda siyah oluyor ve yine aynı şekilde bilgisayarı kapatıp yeniden açmak zorunda kalıyorum. Fakat işin ilginç tarafı yenide açtığımda bu sefer ekran kartı ve ses driverlarının görünmediğini ekte eklediğim fotoğraftaki gibi görünüyor. Ayrı olarakda sistem en basit God Of War oyununda bile sürekli anlık drop giriyor ve oyunun açtıktan sonra ilk 15 dakika böyle devam bu sorun diğer oyunlarda da devam ediyor. Gençer Gaminge bu konular hakkında ulaşmaya çalıştım fakat hiç bir şekilde geri dönüş sağlamadılar. Lütfen yardımcı olursanız çok sevinirim, bir hevesle aldığım sistemi bu yüzden kullanamıyorum.
DRİVER HATASI.PNG

Ekler

• SİSTEM ÖZELLİKLERİ.PNG
    SİSTEM ÖZELLİKLERİ.PNG
    30.7 KB · Hit: 49
Dahası  
Reaksiyon skoru
2
İsim
Oğuzhan Karakaya
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Dahası  
Reaksiyon skoru
2
İsim
Oğuzhan Karakaya
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Merhabalar,
Driver'ı pro versiyon yaptıktan eskisi kadar çok sık görmemeye başladım, ama hal sorunlar ara sıra devam ediyor. Ve bu bir süreden sonra can sıkmaya başladı. Bazen sadece google'da gezinirken fareyi hareket ettirmemle bile 1 saniyelik takılıyor ve sanki fanların dişleri bir birine sürtermiş gibi hoparlörden ses geliyor. Umarım biri yardımcı olabilir bana.

Oonır

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
37
İsim
Onur

Ghosty

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
36
İsim
yavuz gonzalez
Merhabalar,
Driver'ı pro versiyon yaptıktan eskisi kadar çok sık görmemeye başladım, ama hal sorunlar ara sıra devam ediyor. Ve bu bir süreden sonra can sıkmaya başladı. Bazen sadece google'da gezinirken fareyi hareket ettirmemle bile 1 saniyelik takılıyor ve sanki fanların dişleri bir birine sürtermiş gibi hoparlörden ses geliyor. Umarım biri yardımcı olabilir bana.
Yol yakınken ekran kartını garantiye gönder 6700 xt de çok hata var senin gibi

Drsağbırakmayan

80+ Bronze
OCCT youtube ta videolar vardır hocam oradan nasıl kullanacağınıza bakabilirsiniz şuan PC değilim ayrıntılı yazamıyorum size

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
956,050
Üyeler
150,808
Son üye
holdup444
Top Bottom