Arama sonuçları: *

1. F

Tosla kart onaylamama rağmen yatırma limiti hala aynı

Merhaba arkadaşlar bugün tosla kartımı doğruladım ama yatırma limitim hala 2750 TL ( normalde dogrulayanlara 50000 TL) acaba yaşım 16 diye olabilir mi ya da yapmam gereken bir ayar mı var?
  2. F

Geforce now cyberpunk phantom liberty indirme istiyor.

Merhaba arkadaşlar. Daha yeni cyberpunk 2077 nin dlc sini geforce now üzerinden oynamaya çalıştım. Ama 22 gblık bir indirme istedi ben de indirmeye başladım sıkıntı şurda ki indirme daha bitmeden geforce now tekrar dene diyerek attı. Bunun bir çözümü var mı?
  3. F

Geforce now epic games ve Steam hesabı çalınabilir mi?

Hesabın premium süresi dolduktan sonra steam ve epic şifremi değiştirsem otomatik kendisi çıkar mı
  4. F

Hayır onu degistiremiyorsun. Sadece telefon no ve şifre.
  5. F

Merhaba arkadaşlar. Yakın zamanda bir gameplus hesabı satın aldım. Alan kişi zamanında almış ama kullanamamış hesabın da birkaç ayı falan kalmıştı. Ben de diğerine göre bir tık uyguna geliyordu diye aldım. Tabii aldığım zaman şifreyi değiştirdim. Hesabı şu ana kadar sıkıntısız kullanıyorum ama...
  6. F

GFN iyi internete rağmen donma ve takılma var

Laptop kullanıyorum ve maalesef ki ethernet girişi yok kaliteli bir ethernet dönüştürücü de 500-600 TL kablosuzda daha iyi performans vermesi için önereceğiniz herhangi bir ayar var mıdır?
  7. F

GFN iyi internete rağmen donma ve takılma var

Başlıkta da gördüğünüz gibi internetim iyi 70 mbps alıyorum ama gfn de takılıyor. Qos ayarı yaptım sorun hala devam ediyor. Kablosuz bağlıyım ama internetim iyi.
  8. F

Ptt atm kartımı yuttu.

O zaman iptal edip yenisini çıkarmak daha mantıklı uğraşa değmez. 1705420048 Tam atm ye girdi denmez, kartı soktuğumuz yere sıkıştı galiba çünkü artık içine kart girmiyor.
  9. F

Ptt atm kartımı yuttu.

Merhaba arkadaşlar bugün ptt atm ye kartımı koydum ve yuttu. Gerçi tam yuttu denilmez atm de bozuldu çünkü. Neyse sorum şu o kart daha gitti değil mi geri alamam. (Kart PTT değil.)
  10. F

Geforce now epic games hesabı çalınabilir mi

Merhaba arkadaşlar. Yakın zamanda bir gameplus hesabı satın aldım. Alan kişi zamanında almış ama kullanamamış hesabın da birkaç ayı falan kalmıştı. Ben de diğerine göre bir tık uyguna geliyordu diye aldım. Tabii aldığım zaman şifreyi değiştirdim. Hesabı şu ana kadar sıkıntısız kullanıyorum ama...
  11. F

Geforce now eu vs geforce now tr

Satıcı beğenilen bir satıcıydı.
  12. F

Bazı yerlerde 3 aylık avrupa ultimate hesap 300tl diyor ama kod değil hesap şeklinde veriliyor.
  13. F

Ama sitelerde satılan daha ucuz.
  14. F

Arkadaşlar merhaba geforce nowın Avrupa mı yoksa Türkiye sunucularını mı tavsiye edersiniz. İnternette Avrupa hesaplarını satan yerler var. Onu mu almalıyım yoksa tr sunucuları yeter mi?
  15. F

Laptop şarjdayken işlemci çok ısınıyor

Başlıkta da gördüğünüz gibi işlemcim prize takılıyken yük altında 80 dereceleri hatta bazen 90ı bile görüyor ama güçten çıkardığımda yük altında ortalama 65 te falan kalıyor. Bu normal bir durum mudur?
  16. F

İşlemci sıcaklığı çok dalgalı

Laptop marka msi
  17. F

95 dereceyi gördüğüm uygulama core temp di ama msi afterburnerda da 70-86 arası gidip geliyor.
  18. F

Merhaba daha yeni yük altında işlemcimin sıcaklığını kontrol ederken çok dalgalı olduğunu gördüm bi 95 derece oluyor sonra hemen 70e düşüyor sonra gene 80 e çıkıyor sonra gene 70 e düşüyor normal bir şey mi (işlemci i51155g7)
  19. F

Okulda öğle arası ne yiyorsunuz?

Benim bildiğim okulunun pansiyonu varsa okulun izniyle orada paralı öğle yemeği yiyebiliyorsun ben geçen sene orada öyle yemiştim gayet de iyiydi niyeyse bu sene öyle bir şey yapmadılar. (Fiyat da pahalı değil şu an 25 TL falandır.)
Top Bottom