Neler Yeni

Geforce now epic games ve Steam hesabı çalınabilir mi?

faruk2122

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
4
İsim
Faruk
Merhaba arkadaşlar. Yakın zamanda bir gameplus hesabı satın aldım. Alan kişi zamanında almış ama kullanamamış hesabın da birkaç ayı falan kalmıştı. Ben de diğerine göre bir tık uyguna geliyordu diye aldım. Tabii aldığım zaman şifreyi değiştirdim. Hesabı şu ana kadar sıkıntısız kullanıyorum ama bugün içime bir kurt düştü satıcı şifre kurtarmayla hesabı geri alıp benim Epic ve Steam hesabımı çalabilir mi?

• Beğen
Reaksiyonlar: Che_

serkqn

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
5
İsim
serkan
Merhaba arkadaşlar. Yakın zamanda bir gameplus hesabı satın aldım. Alan kişi zamanında almış ama kullanamamış hesabın da birkaç ayı falan kalmıştı. Ben de diğerine göre bir tık uyguna geliyordu diye aldım. Tabii aldığım zaman şifreyi değiştirdim. Hesabı şu ana kadar sıkıntısız kullanıyorum ama bugün içime bir kurt düştü satıcı şifre kurtarmayla hesabı geri alıp benim Epic ve Steam hesabımı çalabilir mi?
Hesabın mailini değiştirebiliyor musunuz?

serkqn

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
5
İsim
serkan
Hayır onu degistiremiyorsun. Sadece telefon no ve şifre.
telefon numarasını değiştirebiliyorsanız değiştiririn. Mail ile şifreyi değişip hesabı geri alsa bile telefon numarası ile kurtarabilirsiniz. Steam ve Epic hesaplarınız zaten sizin maillerinize bağlı. Ondan dolayı onları çalsa bile kolaylıkla geri alabilirsiniz. 2 aşamalı doğrulamayı mümkünse üç platformda da etkinleştirin.

faruk2122

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
4
İsim
Faruk
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Hesabın premium süresi dolduktan sonra steam ve epic şifremi değiştirsem otomatik kendisi çıkar mı

Che_

80+ Platinum
En İyi Cevap
2
Dahası  
Reaksiyon skoru
6,936
İsim
MehmedVII
Çalındı diyelim kullandığın platformda Bağlantılar'a girip GeForce NOW bağlantısını kesebilirsin.

Top Bottom