Arama sonuçları: *

1. M

Öneri Müzik dinlemek için kulaklık önerisi

Şöyle bir 200TL'lik eğer cidden ahım şahım bir fark varsa 300TL'ye kadar olabilecek güzel bir kulaklık istiyorum. Kablolu kablosuz büyük küçük fark etmez telefona bağlayabileyim yeter. Bide yükses sesli dinleyeceğim için dışarıya gürültü vermeyen birtane olursa güzel olur.
  2. M

Bilgisayarım açılmıyor

Yaptım az önce olmadı ne yapmam lazım?
  3. M

Bilgisayarım açılmıyor

H610M-K
  4. M

Bilgisayarım açılmıyor

Evet 1697907912 Yaptım hocam olmadı.
  5. M

Bilgisayarım açılmıyor

Merhaba arkadaşlar, bugün yeni gelen Windows 11 kurulu sistemin bios ayarlarında secure boot açtıktan sonra monitöre görüntü gelmemeye başladı. Kabloları yeni 3-4 kez tak çıkart yaptım iyi takılı olduklarındanda eminim ama monitöre asla görüntü gelmedi. Sadece "HDMI 1 No Signal" yazıyor ne...
  6. M

İtopya mağazadan alınan sistemin montajı ne kadar sürer?

Konuya bakıp bilgi edinmek isteyenler için; Gidip ödemeyi yaptığınız günün ertesi akşamı alabiliyorsunuz.
  7. M

https://www.itopya.com/mesut-cevik-forceintel-core-i5-12400fgigabyte-geforce-rtx-4060-ti-eagle-oc-8gb16gb-ddr4500gb-nvm_h23975 Ssd'yi mld m500 ultra 1tb olarak değiştirip alıyorum.
  8. M

Toplama almaya çalışsam haklısınız fakat hazır sistemleri indirimli oluyor ve ekim kampanyasındanda yararlanıyorum yoksa almam zaten.
  9. M

Vay be, o kadar sürüyor mu?
  10. M

Merhaba arkadaşlar, salı günü İtopya Beylikdüzü şubesinden sistem alacağım. Bu sistemin montaj süresi kaç saat sürer veya bir gün verip o gün gelin mi derler?
Top Bottom