Arama sonuçları: *

1. H

❌İndirim Bitti! KİNG 1.5KG kedi maması 76TL

hocam bu fiyata nasıl aldın ? 286 lira bedava
  2. H

🔥İndirim Getiryemekte 50tl indirim

ŞİMDİ KÖFTECİ YUSUFTAN SİPARİŞ VERDİM. TEŞEKKÜRLER HOCAM :)
  3. H

% 60 Kablosuz Mekanik Klavye Bluetooth Çift Modlu red switch 458TL ALİEXPRES YENİ HESAP

Hocam bu önerdiğiniz z11t klavye vergiler dahil ilk alışveriş fiyatı 800 tl ye geliyor. Bu fiyat sizce iyi mi ? Bende klavye almayı düşünüyorum.
  4. H

🔥İndirim 🔥ALMAYANI DÖVÜYORLAR CONNECTGAME EFSANE İNDİRİMLER🔥

Hocam onlar mouselarin alıcıları :)
  5. H

Hocam boyutu gayet yeterli. Düşük dpi da oynanama rağmen bana rahatlıkla yetiyor. Ayrıca böyle bir kutu ile geliyor.
  6. H

Hocam dediğiniz gibi belkide hoşunuza gitmeyip zowie ile devam edersiniz. Ürün kutu içerisinde geldi. Mousepadi pürüzsüz bir yapı bekliyorum aksine tırtıklı bir yapısı var. Bu kontrol mousepad sanırım dedim. Mouse yi üstünde koyup gezdirene kadar. Bildiğin mouse akıyor. Benim tam istediğim gibi...
  7. H

Geldi iki gözümün çiçeği. Alışmasını zor dediler CS de 2 saatlik antremanda alıştım.
  8. H

🤣🤣 Haklısın kardeşim bu fiyata bu kaliteyi bulmuşsun. Hâlâ arayıştasin. Ben aldım çok iyi kardeş
  9. H

Bende Hocam arkadaşın dediği gibi en hızlı kumaş mouse pad. Bu fiyattan daha uyguna bu mousepadi alamazsın. İhtiyacın varsa kaçırma
  10. H

Şuan elimde gpro x, razer v2 pro vs g403 olmasına rağmen bu indirimleri görünce alasım geldi. Kabloluları saymıyorum :) Şimdilik bir tane MPC450 aldım.
  11. H

🔥İndirim 🔥 Bilgisayar Deri Cüzdanlı Çoklu Tamir Tornavidası Seti 25 Parça 59,99TL 🔥

Bilgi için teşekkürler. Bir tane aldım lazım olur.
  12. H

❌İndirim Bitti! Türk Telekom sınırsız sosyal medya + 40 GB internet vergiler dahil 215 TL

İki gün önce bende Turkcell den bu kampanyaya geçtim. Az önce hattım aktif oldu. Orada ki görevli hattınız aktif olduğunda 5555 e Söz yazıp gönderin. Ondan sonra tekrar 5555 e onay yazın dedi. Bende söz yazıp gönderdikten sonra böyle bir mesaj ile karşı karşıya kaldım. "12 ay faturalida kalma...
Top Bottom