Arama sonuçları: *

1. A

2023 Yılında Oynadığınız En İyi Oyunlar

son 3 buçuk aydır işten güçten oyun oynayamadım. En son Cyberpunk 2077 yi %100 bitrmek için bir çaba sarf ediyordum. Oda kaldı öylece :D
  2. A

önerebileceğiniz parfüm

david walker e 135 var buzlu viski maalesef orjinal olanını bilmiyorum ama çok iddialı bir kokudur. ayrıca Calvin Klein One Edt 200 ml Unisex Parfüm de tavsiye ederim. şekerli hoş bir kokusu var.
  3. A

Elektronik sigara smok nord 4

Ben sana cevap vereyim. DL coiller ve MTL coiller vardır. DL coiller Nargile çekim diye geçiyor. Düşük nikotin oranlı bol bol buhar veren likitler kullanılıyor. Genelde 0.16 ohm 0.2 ohm oluyor. Coil 80Watt'a kadar çıkabiliyor. Kalitesine göre değişir. zaten DL diye yazar alacağın yerde. MTL...
  4. A

Mimarlık için sağlam laptop önerisi

Rica ederim. Kıyas yapmak istersen Casper ile Hp kalite bakımından hep aynı kulvardaydı. Bu yüzden marka bazından bakmadım olaylara Hp de ki 13. nesil i5 işlemci ile 16 gb ram özelliklerini alacağına Casper'ın 32 GB 12. nesil i7 işlemcisini almak daha mantıklı. tamamen özellik bakımından...
  5. A

HİKAYELİ OYUN ÖNERİ STEAM

Ters köşeli dizi izler gibi rafine hikaye tabanlı oyun istersen the walking dead series kesinlikle dene
  6. A

Mimarlık için sağlam laptop önerisi

Bir inşaat mühendisi olarak sana bunu öneririm. Doğrudan tasarım odaklı bir pc. https://www.itopya.com/msi-creator-z16hx-studio-b13vgto-044tr-i9-13950hx-32gb-ddr5-rtx4070-gddr6-8gb-2tb-ssd-16-qhd-120hz_u23240 Diğer yandan bulduğun laptoplar arasında casper excalibur alman daha mantıklı...
  7. A

9.sınıf ilk sınavlar obp yi çok etkiler mi

Ben liseden 2011 mezunuyum. Kardeşlerimden gördüğüm kadarıyla OBP nin etkisi hiç değişmiyor. Sana şahsi tavsiyem 9. sınıf , 10. sınıf ve 12. sınıfları sıkı tutman iyi olur. 11. sınıfta relax takıl. 9. ve 10. sınıflar temel mat temel fizik kimya biyoloji falan olduğu için, anlaması ve öğrenmesi...
  8. A

Dolandırıldımmı ben bilen kişiler cevap versin lütfen

Bu dekont alenen sahte. Zaten üstte yazdığına göre fast ile göndermiş 1 dakika içinde sana gelmesi gerekirdi. Yapacak bir şey yok. Bu dekontun sahte olduğuna dair bankadan bir tutanak alıp savcılığa başvuru yapabilirsin. artık sonuç ne zaman çıkarsa
  9. A

KYK KREDİSİ HAKKINDA BİLGİSİ OLANLAR VAR MI?

Merhaba yıllardır bu muhabbet ile kyk kredisi ödeyen bir kişi olarak, şunu diyebilirim sana. 4 yıllık bittikten sonra 2 yıl geçmesi gerekiyor. Bu süre içinde devlette memurluk yapmaya başlarsan ödemeye hemen başlarsın. Ama şu konuda rahat olabilirsin hemen yakana yapışmazlar. Sürekli af çıkıyor...
  10. A

Wordpress site içinde kodlama alanında desteğe ihtiyacım var.

Merhaba, foruma yeni üye oldum. Ben Salim. Doğrudan konuya geleceğim. WP de bir web sitesi hazırlıyorum. Site restoranlarda QR kodla masadan online olarak sipariş vermek için oluşturmak için kurulmuş basit bir sistem içeriyor. Lakin burada tıkandığım bir kaç nokta var. Site içerisinde restoran...
Top Bottom