Neler Yeni

Wordpress site içinde kodlama alanında desteğe ihtiyacım var.

Anumis

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
5
İsim
Salim Güleşen
Merhaba, foruma yeni üye oldum. Ben Salim. Doğrudan konuya geleceğim. WP de bir web sitesi hazırlıyorum. Site restoranlarda QR kodla masadan online olarak sipariş vermek için oluşturmak için kurulmuş basit bir sistem içeriyor. Lakin burada tıkandığım bir kaç nokta var.
Site içerisinde restoran sahibi admin panelini kullanan kişi. Admin restoranın konumunu sisteme eklemesi gerekiyor. Müşteri sipariş vereceği sırada konum açması gerekiyor. Çünkü konum açarak Admin ile aynı konumda olursa Kasada Öde seçeneği aktif olacak. Yoksa şimdi öde seçeneği ile online ödeme yapmak zorunda. İlk soru burada müşteriye konum aç iznini nasıl yapabilirim? Ve Admin ile aynı konumda olması gerektiği ile ilgili şartı nasıl yapabilirim ? Daha sonra müşterinin verdiği sipariş garson kullanıcısına bildirim yolu ile nasıl gidebilir ? Nasıl onaylayabilir veya ret edebilir ? Son olarak müşteriler masada okuttukları QR kod ile sisteme şifresiz girebilmeleri gerekiyor. Nasıl yapılabilir ? 2 3 haftadır buna uğraşıyorum. Tıkanmış durumdayım. Bu arada bir tanıdığım için cüzi bir ücrete yapıyorum. Kimsenin hakkına girmek istemiyorum. Bundan dolayı yardım etmek isteyen olursa çok sevinirim.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Çevrim içi yöneticiler

Forum istatistikleri

Konular
907,000
Üyeler
140,742
Son üye
ahmetsyhglu
Top Bottom