Arama sonuçları: *

1. A

Whatsapp aerodan normal whatsappa

aeroyu silmeden önce whatsappa ait herşeyi pcye taşıdım temiz şekilde orjinalini indirdim
  2. A

Whatsapp aerodan normal whatsappa

Arkadaşlar WhatsApp Aero son günlerde uyarı veriyordu vaktim olmadığından uğraşmıyordum. Dün hesabımdan çıkış yapılıp orijinal WhatsApp girişi istedi. Mesajların Google Drive yedeği yok sadece WhatsApp doayasının yedeği var. Normal WhatsApp'ı kurup dosyaları birleştirdim fakat mesajlar gelmedi...
  3. A

Yurt dışı iPhone IMEI

size nerden ulaşabilrim detaylı anlatabilir misiniz bana özelden iletişim bilgisi verir misin
  4. A

Yurt dışı iPhone IMEI

o 4 ay sim 4 ay esim 4 ay icloudla kullanmak nasıl oluyor
  5. A

Yurt dışı iPhone IMEI

tr düz 13 mü yoksa s23 mü
  6. A

Yurt dışı iPhone IMEI

ozaman iphone hayalleri suya düştü desene tr iphone 13 veya s23den devam :(
  7. A

Yurt dışı iPhone IMEI

onun da kalktığını söyleyenler oldu bana kaçak bir telefon alıp 4 ayda da imei parası atsam kenara rahatça kullanabiliyor muyum
  8. A

Yurt dışı iPhone IMEI

sınırsız atamıyor muyum imei parası neyse vericem
  9. A

Yurt dışı iPhone IMEI

Selam yurt dışı iPhone 14 Pro alacağım. Sınırsız IMEI attırmak kalktı diye bir söylenti duydum çevremden emin olamadım. İnternette de bir haber göremedim kesin bir bilgisi olan yakın zamanda yurt dışı iPhone alan var mı?
  10. A

Visual C++ minimum runtime hatası

Sistem Windows 11 RAM 32 GB Gskill Ripjawsv SSD Samsung 980 Pro 1 TB Ekran kartı 4060 Ti Anakart MSI B550M Pro İşlemci Ryzen 5 5600 Arkadaşlar selam FIFA 23 indirdim EA App kurarken bu hatayı veriyor. Diğer tüm forumlara baktım ama bir çözümünü bulamadım. Diğer Visual C++ programları kuruluyor...
Top Bottom