Neler Yeni

Yurt dışı iPhone IMEI

ardakrtt

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Arda Kurt
Selam yurt dışı iPhone 14 Pro alacağım. Sınırsız IMEI attırmak kalktı diye bir söylenti duydum çevremden emin olamadım. İnternette de bir haber göremedim kesin bir bilgisi olan yakın zamanda yurt dışı iPhone alan var mı?

Existentia

80+ Silver
Selam yurt dışı iPhone 14 Pro alacağım. Sınırsız IMEI attırmak kalktı diye bir söylenti duydum çevremden emin olamadım. İnternette de bir haber göremedim kesin bir bilgisi olan yakın zamanda yurt dışı iPhone alan var mı?
sınırı kalktı hocam ama sim tak çıkar yaparak yapılan bir yöntem var ama ne kadar kalıcı olur bilmiyorum

ardakrtt

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Arda Kurt
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
he öyle dümdüz yasal kayıt var hocam sınırsız imei oluyo tabi ki
onun da kalktığını söyleyenler oldu bana kaçak bir telefon alıp 4 ayda da imei parası atsam kenara rahatça kullanabiliyor muyum

furkangorur

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
915
İsim
Furkan Görür
Bu ay 20bin tl diğer ay 32bin tl kayıt ücreti olacak. 1 kere yurt dışına çıkıp tr ye girmeniz lazım. Kayıt yaptırdığınız da 3 takvim yılı boyunca pasaport sahibi dışında hatlarla çalışamaz
Mesaj otomatik birleştirildi:

onun da kalktığını söyleyenler oldu bana kaçak bir telefon alıp 4 ayda da imei parası atsam kenara rahatça kullanabiliyor muyum
iPhone imel atılmaz.

ardakrtt

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Arda Kurt
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Bu ay 20bin TL diğer ay 32bin TL kayıt ücreti olacak. 1 kere yurt dışına çıkıp tr ye girmeniz lazım. Kayıt yaptırdığınız da 3 takvim yılı boyunca pasaport sahibi dışında hatlarla çalışamaz

iPhone imel atılmaz.
ozaman iphone hayalleri suya düştü desene tr iphone 13 veya s23den devam :(

furkangorur

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
915
İsim
Furkan Görür

Night Uranos

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
328
İsim
Berkay Kaygısız
Bendede yurtdışı 15 pro max var ben kayıt ettirmek istemiyorum hocam kalan 4 ay 2. bi iphone alıp i cloudları birleştiriyormuşsun galiba eski iphona gelen aramalar yurdışı olan iphonenede geliyormuş doğrumu bilgisi olan varmı?
Bu ay 20bin TL diğer ay 32bin TL kayıt ücreti olacak. 1 kere yurt dışına çıkıp tr ye girmeniz lazım. Kayıt yaptırdığınız da 3 takvim yılı boyunca pasaport sahibi dışında hatlarla çalışamaz

iPhone imel atılmaz.

furkangorur

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
915
İsim
Furkan Görür
Bendede yurtdışı 15 pro max var ben kayıt ettirmek istemiyorum hocam kalan 4 ay 2. bi iphone alıp i cloudları birleştiriyormuşsun galiba eski iphona gelen aramalar yurdışı olan iphonenede geliyormuş doğrumu bilgisi olan varmı?
Evet doğru fakat 2024 de 4+4 kayıt süresi 3+3 e ya da 2+2 e düşebilir çünkü aserbeycan da 1 aya düştü

furkangorur

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
915
İsim
Furkan Görür
Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
947,795