Arama sonuçları: *

• Users: KG68
  • Order by date
  1. KG68

Hediye önerisi lazım

Fikrin için teşekkür ederim
  2. KG68

Hediye önerisi lazım

😂😂😂 1713430828 Altın mantıklı
  3. KG68

Hediye önerisi lazım

Saat olabilir bileklikle beraber teşekkürler toka güzel fikir ama kendisi kapalı sürekli takacağını zannetmiyorum
  4. KG68

Hediye önerisi lazım

22 yaşında küpe olabilir ama biraz değişik olsun istiyorum. Alınabilir ama sıradan mı denir klasikleşmiş mi denir o tarz bir hediye olmasın isterim 1713389638 😂😂 bakayım
  5. KG68

Hediye önerisi lazım

Kız arkadaşımın yanına uzun zamandır gitmiyordum 6 ay gibi bir süre haftaya yanına gideceğim giderken de hediye almak istedim sizce ne alabilirim
  6. KG68

Kyk için taşınabilir internet önerisi

Anladım hocam çok teşekkür ederim
  7. KG68

Şu anda superbox fiyatları aşırı pahalı benim bütçeme göre mobil vın tarzı bir şey benim için daha makul olabilir zaten maks. 150 - 200 gb yeterli benim için
  8. KG68

Arkadaşlar yurtta kalıyorum malum gsb wifi iğrenç bir şey internet almayı düşünüyorum fiyatı makul olan güzel bir internet sağlayıcısı önerir misiniz?
  9. KG68

Kredi kartı borcunun tamamını ödeme

anladım teşekkürler
  10. KG68

Kredi kartı borcunun tamamını ödeme

Elimde yapı kredi play kredi kartı var 2k limitim var biraz taksitli alışveriş yaptım. şu anda elime toplu para geçti hepsini tek seferde ödeyebilirmiyim acaba mıbil bankacılıktan baktım öyle bir seçenek yok bilen varsa yardımcı olabilir mi acaba
  11. KG68

KYK'da internet sınırsız mı

Gsb ye girdiğimde sınırsız yazıyordu ama
  12. KG68

Elimdeki 5 euroyu nasıl bozabilirim?

dövizciye git bozdur knk
  13. KG68

KYK'da internet sınırsız mı

kyk da internet sınırsız mı yoksa belli bir kota var mı
  14. KG68

Ders kayıt işlemini yapmayı unuttum

danışman hocaya ulaştım sonunda halletti arkadaşlar teşekkürler
  15. KG68

24 son günmüş aynen 1695760753 bi sıkıntı olur mu ki hallolur mu sizce
  16. KG68

valla danışmanı aradım telefona bakmıyorlar. okulu arıyorum ilgilenmiyorlar. ne yapacağımı bilemedim. yarın birde öğrenci işlerini arayacağım inşallah olumlu sonuç alırım
  17. KG68

danışmana ulaşamıyorum işte
  18. KG68

1. sınıf öğrencisiyim ders kayıt işlemlerini yapmayı unuttum. Danışmanı arıyorum telefona bakmıyor. mesaj yazıyorum bakmıyor. acaba ne yapmam gerekiyor
  19. KG68

kapalı kasa dekoru önerisi

Knkm kapalı kasaya pek dekor olmuyor maalesef. En fazla yapabileceğin etrafına RGB LED döşeyenibilirsin. Veya ben uğraşırım diyorsan eğer ön tarafı kesip mesh ızgara yapabilirsin daha da basit olsun diyorsan kasanın üstüne delikler aç düzgünce oraya RGB fan bağla. Aklıma bunlar geldi
  20. KG68

Meslek Farkından dolayı ayrılık

Benim ailem full çiftçi çiftliğimiz fln var. Ben hep o işlerin içinde büyüdüm o yüzden ziraat mühendisliği istiyorum. 1683238455 Haklısın doğrusun inan 11. Sınıftan Berli çok sıkı çalıştım sırf bu gibi nedenler olmasın diye. Ama her insanın bir kapasitesi var. Ek olarak orta okul temelinde...
Top Bottom