Neler Yeni

Hediye önerisi lazım

KG68

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
121
İsim
Kerem gül
Kız arkadaşımın yanına uzun zamandır gitmiyordum 6 ay gibi bir süre haftaya yanına gideceğim giderken de hediye almak istedim sizce ne alabilirim

amdsaolsun

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,919
İsim
Efe GÖKKURT
İlgilendiği Kategoriler
BIOS, yazılım ve kapanma sorunları
Instagram
gokkurtefe
yaş kaçtı şimdi 25 yaşındaki sevgiliyle 16 yaşındaki sevgiliye aynı şeyi önersek absürt olurdu
Ama manidarsa güzel bir küpe fena olmaz bence

Dahası  
Reaksiyon skoru
206
İsim
Barış
3 basli tirtikli siyah renkli sirt masaj aletleri olabilir seveni ve kullanani cok fazla aliexpresde satiliyor

KG68

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
121
İsim
Kerem gül
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
yaş kaçtı şimdi 25 yaşındaki sevgiliyle 16 yaşındaki sevgiliye aynı şeyi önersek absürt olurdu
Ama manidarsa güzel bir küpe fena olmaz bence
22 yaşında küpe olabilir ama biraz değişik olsun istiyorum. Alınabilir ama sıradan mı denir klasikleşmiş mi denir o tarz bir hediye olmasın isterim
Mesaj otomatik birleştirildi:

3 basli tirtikli siyah renkli sirt masaj aletleri olabilir seveni ve kullanani cok fazla aliexpresde satiliyor
😂😂 bakayım

Dahası  
Reaksiyon skoru
89
İsim
Kadir Çelik
fazla zaman geçiremiyorsanız sürekli yanında olacağı bir şey al. saat kolye bileklik yüzük falan filan işte.

Dahası  
Reaksiyon skoru
206
İsim
Barış
guzel bir toka bence kizlarin tokayla aralarinda bag kurduklarini okumustum

KG68

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
121
İsim
Kerem gül
  • Konu Sahibi Konu Sahibi

dreamuiz

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
266
İsim
Anıl Aykın
22 yaşında küpe olabilir ama biraz değişik olsun istiyorum. Alınabilir ama sıradan mı denir klasikleşmiş mi denir o tarz bir hediye olmasın isterim
İşine yarayan bir şey alabilirsin. Süs olarak saat, kolye değilde sürekli kullandığı bir şeyi kolaylaştıracak bir şey veya ihtiyacı olan bir şey. Bu benim için daha anlamlı bir yol açıkçası. Ben bir arkadaşıma bilgisayarla sürekli takıldığı için üstünde resim olan büyük mouse pad almıştım. Kulaklık vesaire olabilir mesela hocam.

Furkan Karagülle

80+ Platinum
En İyi Cevap
4
Dahası  
Reaksiyon skoru
17,861
İsim
Furkan Karagülle
İlgilendiği Kategoriler
Astronomi, Uzay, Bilim, Fizik, Kimya, Biyoloji, Matematik, Geometri, Elektromanyetizma, Kuantum Fiziği, Parçacık Fiziği, Nükleer Fizik, Astrofizik, Yapay Zeka, Teknoloji, Elektrik ve Elektronik, İnsan Beyni, Mekanik, Elektrikli Otomobiller, İçten Yanmalı Otomobiller, Motosikletler, Jet Motorları, Roket Motorları, Uçaklar, Uzay Mekikleri, Kitaplar, Filmler, Diziler, Psikoloji, Felsefe, Akustik ve Elektro Gitar, Arduino, Python, Java, Javascript, Pascal, PHP, Fortran, C, C#, C++, Bilgisayar Yazılımları ve Bilgisayar Donanımları, Windows İşletim Sistemleri, Linux İşletim Sistemleri ve Dağıtımları, macOS İşletim Sistemleri, Laptoplar, Telefonlar, Apple Ürünleri, Kameralar, Fotoğraflar, Borsa, Yatırım, Kripto Para, Fitness, Kalistenik..
Instagram
_furkan.krgl_
Steam
(1021294255)
Facebook
furkan.karagulle.7399
Twitter
FurkanKrgle
Discord
furkankaragulle#1763
Reddit
reddit.com/user/Complete-Flow9113
Zarif bir kolye en iyi hediye olacaktır.

Nukroyss

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
53
İsim
Muhammed Enes ÜNAL
İnternette sürekli görüyodum çift saatleri varya özleyince kendi saatine dokunuyosun karşısındakinin saat titriyor falan :D

Top Bottom