Neler Yeni

1.iş 2 nasıl satarım

t1k3beratfatih

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
721
İsim
Berat fatih
(Tek konuda 2 yanıt almak için böyle bi açıklamada bulunmak istedim)

Part timr bi işe girerken sigorta falan yapıyolar mi ? Ve ne gibi çalişma saati fln oluo yarı zamanlı hiç çalişmadıgım için soruyorum ne gibi şeyler talep edebilrim edemeyebilrim

2 saçımı nasıl satarım Saçım çok uzun arkadaşlar satılmasi için bi 6 ay daha lazım ama nereye güvenip satabilrim bilmiyorum aranîzda hiç öyle bilen var mı ?

redlove

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
874
İsim
.
(Tek konuda 2 yanıt almak için böyle bi açıklamada bulunmak istedim)

Part timr bi işe girerken sigorta falan yapıyolar mi ? Ve ne gibi çalişma saati fln oluo yarı zamanlı hiç çalişmadıgım için soruyorum ne gibi şeyler talep edebilrim edemeyebilrim

2 saçımı nasıl satarım Saçım çok uzun arkadaşlar satılmasi için bi 6 ay daha lazım ama nereye güvenip satabilrim bilmiyorum aranîzda hiç öyle bilen var mı ?
sigorta tam yapılmaz part time üzerinden hesaplanıp yapılır. (tabi çalışıcağın iş yerine bağlı sigorta ödemeye de bilir) çalışma saati günde 5-6 saat arası olması lazım nerde işe giriceksin ?

t1k3beratfatih

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
721
İsim
Berat fatih
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
sigorta tam yapılmaz part time üzerinden hesaplanıp yapılır. (tabi çalışıcağın iş yerine bağlı sigorta ödemeye de bilir) çalışma saati günde 5-6 saat arası olması lazım nerde işe giriceksin ?
Pizzacıya giri em elaman aranıyormuş orası olmasa muhtemelen packet burger girerim

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
915,933
Üyeler
142,054
Son üye
hakan3421
Top Bottom