Neler Yeni

Anneme Hediye Ne Almalıyım?

Escrita

80+ Bronze
Annemin doğum günü yaklaşıyor ve hediye almak istiyorum, sizce ne alabilirim? İlk başta airfryer veya altın bilezik tarzı şeyler düşünüyordum fakat çok kararsızım saçma mı olur diye düşünüyorum sizce ne almalıyım? Genel olarak mutfak ürünlerini seviyor ama doğum günü yani ona özel bir şey ama airfryer almak o yüzden mantıksız geliyor. Altın bilezik tarzı bir şey de çok riskli olur mu beğenmeme durumu gibi diye düşünüyorum fikirlerinize açığım.

Dahası  
Reaksiyon skoru
190
İsim
Eray
İlgilendiği Kategoriler
Müzik ve oyun
Discord
sagopakajmer1.
Annemin doğum günü yaklaşıyor ve hediye almak istiyorum, sizce ne alabilirim? İlk başta airfryer veya altın bilezik tarzı şeyler düşünüyordum fakat çok kararsızım saçma mı olur diye düşünüyorum sizce ne almalıyım? Genel olarak mutfak ürünlerini seviyor ama doğum günü yani ona özel bir şey ama airfryer almak o yüzden mantıksız geliyor. Altın bilezik tarzı bir şey de çok riskli olur mu beğenmeme durumu gibi diye düşünüyorum fikirlerinize açığım.
Bütçe ne kadar?

Escrita

80+ Bronze
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Bütçe ne kadar?
Kesin bir bütçe yok şuanlık hediyenin durumuna göre, abartı fiyatlar da olmasın tabii ki maksimum 4K civarı düşünüyorum. Ama bilezik olursa altın bilezik tabii fiyat fırlayacak. 10-20k civarı o da altın olduğu için

Dahası  
Reaksiyon skoru
190
İsim
Eray
İlgilendiği Kategoriler
Müzik ve oyun
Discord
sagopakajmer1.
Kesin bir bütçe yok şuanlık hediyenin durumuna göre, abartı fiyatlar da olmasın tabii ki maksimum 4K civarı düşünüyorum. Ama bilezik olursa altın bilezik tabii fiyat fırlayacak. 10-20k civarı o da altın olduğu için
Mutfağa dikkatlice bak, eksik olan bir şey al örnek Airfryer.

Escrita

80+ Bronze
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Mutfağa dikkatlice bak, eksik olan bir şey al örnek Airfryer.
Mutfağa çok hevesli zaten, evdeki mutfağı da kısa zaman önce baştan aşağı yeniledik. Özelikle sürekli kahve makinesi alıyor fakat hiçbirinden memnun değil, philips in kahve makinesi de olabilir gibime geliyor. Aynı şekilde airfryer kullanışlı olur mu onu da bilmiyorum. 3 tane ablam var onların da fikirlerini almalıyım gerçi :D

Dahası  
Reaksiyon skoru
190
İsim
Eray
İlgilendiği Kategoriler
Müzik ve oyun
Discord
sagopakajmer1.
Mutfağa çok hevesli zaten, evdeki mutfağı da kısa zaman önce baştan aşağı yeniledik. Özelikle sürekli kahve makinesi alıyor fakat hiçbirinden memnun değil, philips in kahve makinesi de olabilir gibime geliyor. Aynı şekilde airfryer kullanışlı olur mu onu da bilmiyorum. 3 tane ablam var onların da fikirlerini almalıyım gerçi :D
Aynen, onlarında fikirlerini al ve Airfryer çok güzel gerçekten çok işe yariyor 1 kere denettir alışacaktır.

MamiKK

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
994
İsim
Muhammed
İlgilendiği Kategoriler
Ekran Kartı, AnaKart, İşlemci
şahsen benim annem altını seviyor, seninkindede böyle bir durum varsa altın alabilirsin hem yatırım olur hem hoşuna gider bence, airfryer boş iş olarak düşünüyorum

baronn

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
120
İsim
Barış kaplan
Dostum altını sevmeyen bir kişi yoktur herhalde bu dünyada. Ayrıca oğlunun böyle değerli bir şey aldığını görünce mutlu olacağını düşünüyorum.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
915,955
Üyeler
142,058
Son üye
x4katsuk1
Top Bottom