Arama sonuçları: *

• Users: tayyip28
  • Content: Konular
  • Order by date
  1. T

amd ekran kartı sürücü indirememe sorunu

aga amd hd 8670m kullanıyom oyunu gierken sürücü güncelle yazıyo ama indirdigimde sürücüyü böyle oluyor lütfen acil yardım edermisiniz yükleye tıklamıyor
  2. T

PUBG benzeri battle royale oyun önerisi

sistemim işlemci:i5 4210U ram:4gb 1600mhz DDR 3 ssd:222GB ekran kartı:HD8670m şunlar haric battle royale oyunu ücretsiz olsun illa ücretli ise 4 5 dolar olsun bu aşşagıdaki sıralamayı sistemim kaldırmıyo ondan ekledim Fortnite Call of Duty: Warzone Apex Legends Darwin Project Ring of Elysium...
  3. T

derin dondurucu önerisi

10k veya aşşagısı derin dondurucu önerir misiniz? sandık tipi olsun varsa no forst olsun
  4. T

steam'e giriş yaparken eposta kodu kaldırma

internet cafeden cs2 oynamak istiyorum ama steam e giriş yaparken e posta kodu geliyor telefonum yok olsada internetim olmaz nasıl giriş yapacam veya onay kodunu kaldıra bilirmiyim
  5. T

bliss os yüklerken iso indirilmiyor

pcye ayrıyeten bliss os yani android kuracam ama iso olarak indirlmedigi için flşaha rufus ile atamıyorum ne yapmalıyım winrar olarak iniyordu winrarı sildim ama zip olarak indirildi
  6. T

PC kendi kendine kapanma sorunu

PC açıyorum 1 2dk sonra kapanıyor işlemde yapamıyor ytden videolara baktım isniyordur fela diyorlan ama buz gibi napa bilirim
  7. T

Çözüldü✓ birim küçültememe sorunu

birim küçültmede en fazla 700mb oluyor bana 25,30GB lazım nasıl yapabilirim
  8. T

Çözüldü✓ USB bellek format sorunu

Ssd win10 sildim sonra flaşla tabletten format USB’si hazırladım f9ile flaşlabaşlattım ama böyle ekran çıktı
  9. T

bende hp 350g1 var kablosuz internet bağlanma sorunu ve dahası

arkadaşşaklar ben bi sabah eveden okula gitmeden önce kablosuz olarak pc afk bıraktım oyun roblox kardeşim için neyse eve geldim kablosuz bağlanmadıgını gördüm güncelleme felan yaptım çözülmedin internet şeyinin üstüne tıkladım ve kablosuz olarak internet gözmüyordu aha ss ne yapmalıyım bide...
  10. T

Amd 5 3600 a320m gtx750ti

Amd 5 3600 a320m gtx750ti 16gb ddr4 1600mhz Hangi kasa olur 1500bütçe Ve hangi psu önerirsiniz veya neyleri düzenliyim kasa toplamak için toplam bütçem 13k...
  11. T

Arkadaşlar bende hp350g1 var nasıl oc yapcam

Arkadaşlar bende hp350g1 var nasıl oc yapıdan Intel extreme diye bir uygulama gordum o uygulamadam overclock yapabilirmiyim valoranttda nasıl FPS artırım voltaj arttırma oluyormu
  12. T

2 telefondaki aynı işlem i performansı degisirmi

Knk mi12tdeki dimensty 8200 var aynısı daha ucuza poco x4 GT de var oyun performansını değiştirirmi telefon farkı yada diğer faktörler yoksa ikisinde aynı performans verirrmi
  13. T

Laptopum bozuk kaç TL tutar

Abi bende HP 350g1 var yaptırmak istiyor kaç TL tutar pcnin içini açtım ama bilinçsizce ondan bütün Flex kabloları çıktı HDD bozuk ve HDD sata Flex kablosu bozuk o kapaklarında cıt diye kapanmıyor gevşek klavye falan çıkık kablosu flexi yani vidaları yok birde HDD sata Flex kablosu yok bozuldu...
  14. T

Anneme Philips yada Dyson kablolu süpürge

Anneme 10k 11k arası kablolu süpürge lazım f/p Başligi oku
  15. T

Realme gt2 vs poco x4gt

Oyun için poco x4 gt realme gt 2 valorant mobile icin
  16. T

15 17k ya telefon onerisi

15.000 17.000tl ye valorant mobile icin telefon önerisi
  17. T

Realme gt2 vs mi 11t 128gb antutuda realme iyi

Antutu puanında realme iyi CPU ghzde mi11t ben oyun için istiyom balo mobile çıkar seneye hangisini alayım
  18. T

Realme gt 2 vs realme 11 pro

Realme gt 2 yada realme 11 pro valorant mobile için yada 15 16k ya en iyi oyun için telefon onerirmisiniz ŞİMDİDEN HEPİNİZE TEŞEKKÜRLER;D 2.5 içinde dershanede olucam siz sormak yerine su su alabilirsin deyin
  19. T

Antutu puanı yüksek olması ne demek

Antutu puanı yüksek olması oyunlarda daha fazla fpsmi demketir yüksek ise realme gt 2mi alım oyim için yoksa poco x4 GT mi VALORANT MOBİLE İCİN
  20. T

Android 15k 3 telefon oyun için

Mi10T,realme gt 2 hangisi ve yat daha iyisine olabilir 16kda olur 2 haftaya Alican Yardım eder misiniz? 1698855723 Poco x4 gt yazmayı unuttum
Top Bottom