Arama sonuçları: *

1. K

SSD 80 dereceye çıkıyor

Sağolun hocam diğer taklıl ssd ile baktım max 45 dereceyi filan gördü ama yeni taktığımla 82'yi gördüm. Öncelikle küçük bi pad alırım işe yaramazsa önerdiğiniz tarzda bir şeye bakarım. Sıcaklıktan dolayı ne gibi sıkıntılar olabilir birde.
  2. K

SSD 80 dereceye çıkıyor

Önerebileceğiniz bir pad var mıdır acaba. Bir süre o diski kullanmam gibi sorunu çözene kadar.
  3. K

SSD 80 dereceye çıkıyor

Merhabalar bugün Kioxia LRC20Z500GG8 Exceria G2 modelini laptopbuma taktım. Boştayken 50-55 derece arasında dolanıyor yüktede 80 derece üstünü gördüm. Diskle bir alakalı sorun olduğundan mı yoksa laptop soğutmasından dolayı mı bu kadar ısınıyor acaba ve bu derecede çalışması performans kaybı...
  4. K

PUBG Eski Erangel Geri Dönüyor (Erangel Classic)

Hocam PC 14-28 May console 23 May-6 June yazıyor. Zaten açıklamada da haftalık rotasyonda normal erangel yerine geçici olarak geliyor yazıyor. Keşke uzun bir süre kalsaydı sırf bu haberi gördüğüm için tekrar yüklemiştim ama sadece 2 hafta olucak yüksek ihtimal.
  5. K

PUBG Eski Erangel Geri Dönüyor (Erangel Classic)

Aynı şekilde oyunda çok az hileye denk geldim. Oyun tam sürüme çıkmadan aylar önce almıştım o zamanlardan beri çok sık olmasa da açar oynarım. Denk gelen hile ayda yılda 1 bana 1713967903 Ayrıca sanırım map sadece 2 haftalığına normal erangel yerine geliyor. 2 hafta çok az bence en az 1 ay...
  6. K

Elden ring bossu geçemiyorum

Çok fazla kalkan kullanmadım ama sanmıyorum. Hasar azaltması ve kullandığı stamina azalır diye düşünüyorum kalkanın. Kılıcına bir etkisi olmaz yani sanırım.
  7. K

Rica ederim iyi eğlenceler. Mimic tear ile rahat kesilebiliyor bu arada maleniya ben 3 ya da 4 denemede kesmiştim blasp ile.
  8. K

Otomatik çeviri kısmı var altyazı kısmında oradan çok doğru olmasa da türkçeye çevirerek izleyebilirsin. Zaten önemli olan kısmı 50 seviye olduğunda hangi statlar 100 seviye olduğunda hangi statlara vermen gerektiği kısmı onları da zaten ekrana veriyorlar. Statlarını o şekilde yapabilirsin...
  9. K

Faith seviyesi yetersizse yeteneği etkili bir şekilde kullanmaz. Youtubedan videolara bakarak hangisi daha çok hoşunuza giderse ona gidin. Statları da videolardan bakarak dağıtın sadece güce veya faithe vermek mantıklı değil. Tüm statların minimum kullanacağın silahın gereksinimlerini karşılasın...
  10. K

Statlarınız yetiyor mu kılıca bende aynı kılıçla oynadım oyunu ve yeri yaran lav tarzı bir şey yolluyordu belli bir mesafede ve düşmanları yere fırlatıyordu. Faith seviyeniz düşük olabilir onu kontrol edin. Ayrıca fire giantı o kılıçla kesmeye çalıştıysanız daha da zor olur çünkü aleve karşı...
  11. K

yeteneğini kullanman lazım özel yeteneği var kılıcın mana tüketen.
  12. K

❌İndirim Bitti! Clash of Clans Bedava 300TL Oyun İçi Satın Alım

Hocam uygulamadan oyuna girip oyun içinden 300 TL altı bir şeyi satın alın. Fiyatı zaten otomatik 0 TL olarak gözükecek ödeme kısmında kart girmeye de gerek yok sanırım 0 TL olduğu için. Mesela beğendiğiniz bir arka planı seçip satın alın otomatik kuponu uyguluyor yani.
  13. K

❌İndirim Bitti! Clash of Clans Bedava 300TL Oyun İçi Satın Alım

Hocam hero sakinleri olduğu yerde arka planlarda satılıyor ama eskiden gelenler sanırım. Bilmiyorsanız bakmanızı öneririm güzel şeyler var
  14. K

₺778 - Moondrop Chu 2 DSP

Tamamdır hocam saolun. Mail yolladım kargo için ayrıca alırken not kısmına da yazdım. Tc isteyen mailide kontrol ederim düzenli saolun.
  15. K

₺778 - Moondrop Chu 2 DSP

Hocam kargo olayı için mail mi atmamız gerekiyor ?
  16. K

Taşınabilir SSD önerisi

Kullandığım laptopda bulunan 500 GB SSD artık yetmiyor. Bu yüzden oyun oynayabileceğim bir SSD lazım. Online olmayan ve çok büyük olmayan oyunları yüklemek için kullanıcam. 256 veya 500 gb'lık bir SSD önerebilir misiniz? Fiyatı çok yüksek olmazsa iyi olur.
  17. K

🧔Erkek Hiyerarşi Testi🧔

Deltayı da ben atayım Delta erkekler, sosyal erkek hiyerarşinin işçileri ve iş bitiricileridir. Deltalar, erkek toplumunun bel kemiğini oluşturur ve iş ve yaşamlarını sürdüren, topluma katkıda bulunan ve bu katkılardan gurur duyan 'normal' erkeklerden oluşur. Deltalar ayrıca becerilerini...
  18. K

Orta kulak iltihabı nasıl ve kaç gün de geçer?

Yaklaşık 1 hafta boyunca sürekli akıntı oldu kulağımdan kulak zarım patlayacakmış gibi hissediyordum. İşitme kaybı bende öyle kalıcı bir etkisi olmadı olduysa da çok az olmuştur ama bazı hastalarda olabiliyormuş sanırım. Doktora danışmanız lazım bu konuyu. Burun konusunda da şuan çok etkisi...
  19. K

Orta kulak iltihabı nasıl ve kaç gün de geçer?

Hocam yaklaşık 3-4 yıl önce ben de aynı şekilde ateşli hastalıktan sonra yaşadım. İlk günü acile gittim fakat sadece kulağımın kızardığını söyleyip yollamışlardı. Yaklaşık 1 hafta kendi kendine öyle durdu. Soğan suyu burun açıcı tuz gibi şeyler kullandım 1 hafta soğan iltihabı iyi akıtıyordu...
Top Bottom