Arama sonuçları: *

1. P

Yardım Phanteks P360a Fan ve Rgb bağlantıları nasıl olmalı?

@samaras00 Selamlar bende de benzer bir durum mevcut. Asus b660m-k anakart kullanıyorum. Sıvı soğutma kullanıyorum ve pompanın girişi cpufan'a, radyatör fanları(x2 adet) ise çoklayıcı ile cha(sys) fana bağlı. Bu kasadaki iki adet fanı da sys'fan bağlayacağım ama totalde 4 fan sysfan'a bağlı...
  2. P

Çözüldü✓ ATX Kasa Önerisi----

max 5k veririm kaptan 1706266729 kaptan senin önerini listeye aldım, biraz daha bakınayım tam karar veremedim, teşekkür ettim yardımın için 1706266993 https://www.itopya.com/gamebooster-gb-gh600bb-sea-view-usb-30-argb-fanli-atx-siyah-kasa_u24438 bu modeli buldum itopyada 2.3k, akakçede en ucuz...
  3. P

markayı referans vermedim aslında tasarımı vurgulamak için attım linki
  4. P

uzun süreli kullanımda sıkıntı çıkarır mı peki, pek fazla yoruma rastlamadım. birde biraz şımarıklık olacak ama, ön tarafı camlı yan tarafta fanların olduğu kasa modellerini seviyorum, aşağıya örnek bi link bıraktım. sizce bu modeller nasıldır soğutma problemi yaşamam muhtelemen ama...
  5. P

valla beni de cezbetti :D , ama amazondan almak güvenilir midir?
  6. P

Dostlar selam, itopyadan aldığım hazır sistemde rampage fusion kasa update'i yapmıştım. Kasa küçük ve hoş gözüklüyor fakat 240 mm sıvı soğutucu alıp takana kadar canım çıktı hiçbir şekilde düzgün oturtamadım. Şimdi büyük atx bir kasaya geçmeyi düşünüyorum. Avantajları dezavantajları nelerdir...
  7. P

🔥İndirim 5 Litre AirFryer 999₺'ye Düştü🔥🔥

Tavuğu ve elma dilim patatesi gayet güzel yapıyr. Patatesden yağda kızartılmış tadı beklemek anlamsız ama elma dilim fırınlanmış patatesi harika yapıyor farklı lezzetler. Ayrıca meyve kurutmak için de ideal
  8. P

Sonunda toplaması bitti. 53K’lık yeni sistem yorum önerilerinizi alabilirim , bu fiyata daha iyi ne olabilirdi

Eline sağlık hocam gayet tatlı duruyor 1703490832 diğer ekipmanları da yazabilir misin :D
  9. P

Ekran Kartıma bişey oldu

hocam konuyu kapatıyorlar yeniden açıyorsun amaç ne
  10. P

Çözüldü✓ Sıvı soğutucu pump fan bulamıyorum

evet hocam cpu_fan boşta oraya sıvı soğutucnun fanlarını birleştirip takacağım 1703336866 bu şekilde olması gerekiyor dimi kaptan soğutucu fanları birleştirilip cpu fan girişine, 3 pinli pump girişi cha_fan girişine monte edilecek
  11. P

Çözüldü✓ Sıvı soğutucu pump fan bulamıyorum

Dostlar selam asus b660m-k d4 anakart kullanıyorum. Sıvı soğutma montajlamak istiyorum asus mag coreliquid p240 satın aldım. Fakat anakart üzerinde soğutucu pompası için fan girişi bulamıyorum. Anakar üzerinde 4 pinli CHA-FAN yazan bir soket var. Bu sokete 3 pinli sıvı soğutucu pompasını...
  12. P

Monitör ve Kasayı kargo ile göndermeli miyim?

Uçakla gideceğim için yanımda götürme şansım yok malesef
  13. P

Monitör ve Kasayı kargo ile göndermeli miyim?

Selamlar, yakında taşınacağım için monitör ve kasayı kargolamayı düşünüyorum fakat zarar gelmesinden korkuyorum. Kasa ve monitörün kutularını balonlu nalyonla 3-4 kez sarsam yeterli olur mu, bir zarar gelir mi? Veya başka tavsiyeleriniz var mı? Ayrıca yurt içi kargo ile göndermeyi düşünüyorum...
  14. P

Çözüldü✓ Mousepad'i kullanamıyorum

heryerde algılıyor ama çok garip ya iade edip başka bi mousepadda deneyecem artık
  15. P

tamamdır beyler tavsiye için sağolun
  16. P

kanka haklısında yani eşofmanımda boş tahta üzerinde kağıt gibi kayan mouse nasıl oluyor da, mouse'un kayması için tasarlanan bir kumaşta kaymaz aklım almıyor kjhdfgkd 1701033567 https://www.hepsiburada.com/game-x-xl-70x30-oyuncu-mouse-pad-dikisli-siyah-p-HBCV000016BRSN?magaza=Gamex bu kanka :d
  17. P

Arkadaaşlar selam, monster pusat v11 mouse aldım kullanıyorum. Sonrasında 60 liraya bir mousepad aldım fakat fare pad'in üzerinde kaymıyor. Eşofmanımın bile üzerinde hareket eden fare imleci mouse pad üzernde asla haraket etmiyor. sebebi sizce ne olabilir?
  18. P

❌İndirim Bitti! 🔥 Aliexpress Black Friday ve İlk Sipariş indirimleri 🔥 (Çoğu İndirim Eklendi)

https://tr.aliexpress.com/item/1005005797735881.html?spm=a2g0o.home.0.0.1a5b10d09zGI9l&mp=1&gatewayAdapt=glo2tur bu ürün nasıl beyler sepette 224 lira oluyor alınır mı sizce
  19. P

Çözüldü✓ 4070 Toplama Sistem Hakkında

Ekran kartını 4060ti alıp ilerleyen zamanlarda sistemi 4070ti hatta işlemci besleyebilirse 4080'e bile update yapma imkanın olabilir bence. Colorful'ı bilmediğim için pek güven vermedi. Ayrıca 4070ten 4070ti'a update etmek çok değmez gibi ileriye yönelik düşünüyorsan eğer.
Top Bottom