Arama sonuçları: *

1. Ö

Öneri 300-450tl Arası Mekanik Klavye

Genellikle yazı için kullanıcağım bir oyuncu klavyesi arıyorum, 300-450tl arası önerebileceğiniz klavyeler var mı?
  2. Ö

300-450tl arası Mekanik klavye

Beyler hem oyun hem yazılım için kullanacağım mekanik klavyelere bakıyorum(Ağırlıklı olarak yazılım) .Aklımda şuanlık bunlar var; https://www.gtx.com.tr/products/gtx-mocassin-gaming-keyboard...
  3. Ö

500 watt öneri

500 watt 80+ psu uygun fiyatlı önerebilir misiniz?
  4. Ö

2.el ekran kartı

2.el RX 560'a en fazla kaç TL verilmeli?
  5. Ö

RX 560 2. El En Fazla Kaç TL Eder

Rx 560 2.el en fazla kaç TL verilmelidir?
  6. Ö

Eğitimde gelişme

Liselilerin bilişim alanında uluslararası sertifika alması efsane olacak.
  7. Ö

Geforce Now tutar mı?

Ne kadar mantığı güzel olsa da internet altyapısı kötü olan bir ülkede ne kadar kullanılır? Muamma
  8. Ö

Türk korku sinema sektörü

Niye bu kadar sabit ve kötü bir yapısı var. Olay her zaman şu :Cinler musallat olur sonra herkese eziyet çektirir (kimse gördüğü şeyi hiç yaşamamış gibi hayatına devam eder ) ve sonda herkes ölür. Yapı sizce de saçma değil mi?
  9. Ö

Forum isteği

Aslında bu fotumu mobil uygulama olarakta sunabilseniz çok efsane olacak.
  10. Ö

Sokağa çıkma yasağı

Sokağa çıkma yasağına rağmen delenler, dışarı çıkıp "polisle çatışanlar, polisle dövüşenler" hakkında en uygun karar ne olur sizce?
  11. Ö

Android Unity 3d yardım

Unity 3D'de 2 boyutlu bir oyun programlıyorum fakat zıplama kodu ile zıplama animasyonunda takıldım. Bilgisi olan uardım edebilit mi?
  12. Ö

i3 4150'ye ekran kartı

i3 4150 işlemci hangi güncel ekran kartını destekliyor veya darboğaz yapmıyor.
Top Bottom