Arama sonuçları: *

1. F

20K Monitör Dahil Sistem arıyorum

merhabalar 20K Monitör Dahil Sistem arıyorum önerileriniz nedir ?
  2. F

Yardım Çözünürlük Sıkıntısı

Merhabalar 1920x1080 monitör kullanmaktayım oyunlarda düşük çözünürlükte oyun açtığımda yanlar siyah kalıyor. (oyun tam ekranda) Doğal Çözünürlüğüm 1080 olmasına rağmen çözünürlük ayarlarından 4k getirebiliyiyorum. Nvidia Denetim masasından bir iki bişey denedim ama yapamadım yardım edebilecek...
  3. F

Oyunlarda Çözünürlük Sıkıntısı

Monitörüm 1080P olmasına rağmen çözünürlük ayarına girince 4k bile gözüküyor neyi elledimde böyle oldu anlayamadım oyunlarda çözünürlük değişince yanlar siyah oluyor oyun tam ekranda ama anlamadım neden nvidia denetim masasından en son bişeyler ellemiştim ama çözemedim yardım edeibilecek varmı ...
  4. F

Çözüldü✓ Ceramical Masa Üzerine Kasa Konulurmu

Merhabalar başlıktada yazdığım gibi 120x60 ceramical masa satın aldım şuanda güzel bir sıkıntısını görmedim ama üzerine kasamı koymalımıyım tam karar veremedim sizce ne yapayım
  5. F

Bilgisayar Masa Önerisi

Merhabalar 140x60 yada 120x60 Boyutlarında Masa Almayı Düşünüyorum, kasayı masanın üstüne koyucam kaliteli olsun sallanmasın yeter önerilerinizi bekliyorum
  6. F

Öneri Oyuncu Bilgisayarı İçin Masa Önerisi

Merhabalar 140x60 Boyutlarında Masa Almayı Düşünüyorum Biraz Baktımda PTT Sitesinde Bu Masayı Buldum Sizce alınır mı? ? https://www.pttavm.com/ceramical-calisma-masasi-bilgisayar-masasi-ofis-masasi-60x140-cm-sakremento-p-481398060?waw_keyword=Oyuncu%20Masası Alınmaz ise Bu fiyat aralıklarında...
  7. F

Çözüldü✓ ASUS PRİME A620M-K Anakartta Hangi İşlemcileri Kullanabilirim

Merhabalar Başlıktada Yazdığı Gibi Hangi İşlemcileri Kullanabilirim ?
  8. F

Yardım Wraith Esports Destek

VGN VXE R1 Beyaz Modelini Sipariş Etmiştim 20 Gündür Kullanıyorum. sıkıntısını görmedim mükemmel bir mouse ama, Mousu tuttuğum parmaklarım ve elimi koyduğum yer renk değiştirdi nedense :/ temizlemeye çalışsamda bu lekeler asla çıkmıyor hergün giderek daha fazla renk değiştiriyor, Ürünüde Çok...
  9. F

Mouse Nasıl Temizlenmeli

merhabalar Mouse Almıştım beyaz çok fazla dikkat ediyorum, yenile farkettim tuttuğum yerler (parmak uçları) mavi renkte :D silmeye çalıştım olmadı nasıl çıkartabilirim acaba bu lekeleri
  10. F

Öneri DDR5 Sistem Ram Önerisi

Merhabalar Corsair Vengeance 16GB 5200MHz CL40 DDR5 Ram (CMK16GX5M1B5200C40) Bu rami kullanmaktayım daha yenile aldım sistemimi aynı ramden birtane daha alacaktım fakat satışının durduğunu farkettim neden acaba bilgisi olan varmı ? birde 16gb ram alacağım bu ram'in yanına öneri verebilirmisiniz...
  11. F

Yardım vxe r1 yazılımı varmı ? var ise yardım

Vxe R1 Mouse aldım ama yazılımını bulamadım nereden bulabilirim bilen varmı ?
  12. F

Bilgisayarımda Değişik Şeyler Oluyor

Merhabalar 2.bir bilgisayarım var bu bilgisayarda rx 460 4gb ekran kartım var ve senelerdir olan bir sıkıntı var bu bilgisayarda bazen kendiliğinden ekran gidiyor pc kapatıp yeniden açmam gerekiyor ve ramları sökup takmam gerekiyor anca öyle ekranı getirebiliyorum psu dan kaynaklı olduğunu...
  13. F

Mavi Ekran Mavi Ekran Hatası Alıyorum

Merhaba hazır sistemimi alalı daha 1 ay bile olmadı Bugun nedense birden mavi ekran hatası aldım restart yazıyor idi %100 tamamlandıktan sonra pc yeniden başladı ve bi sıkıntı olmadı ama kafama takıldı bu olay nedir valorant oynuyordum çıkış yaptım ama nasıl olduysa valorant arka planda açık...
  14. F

Yardım F/P Speed Mousepad Önerisi

https://wraithesports.com/products/vxe-r1-kablosuz-mouse Mouse Olarak Bunu Alacağım Nasıldır Sizce ? Birde Bu Mous'a Göre Speed Bir Mousepad Alacağım Önerebilirmisiniz acaba ?
  15. F

Çözüldü✓ F/P Speed Mousepad Önerisi

https://wraithesports.com/products/vxe-r1-kablosuz-mouse Mouse Olarak Bunu Alacağım Nasıldır Sizce ? Birde Bu Mous'a Göre Speed Bir Mousepad Alacağım Önerebilirmisiniz acaba ?
  16. F

Delux M800Pro Vs Darmoshark M3 Wireless Mouse Öneri

Bu İki mousedan birisini almak istiyorum yada bu fiyat aralığında daha iyi bir mouse önerebilirsiniz :D biraz araştırdım darmoshark mous biraz narin olduğu çabuk kırıldığı söyleniyor bu kadar para verip kırılmasını istemem. diğer taraftan delux m800 modeli connectgame sitesinde satılıyor sadece...
  17. F

Yardım Klavye-Mouse-Mousepad Öneri

Merhabalar Klavye-Mouse-Mousepad Almak İstiyorum En fazla 2500TL Verebilirim Önerilerinizi Bekliyorum fps oyunları oynuyorum bu yüzden miktarımın çoğunu mouse için kullanmak istiyorum
  18. F

F/P Kablolu Klavye Önerisi

Merhabalar, Maksimum 1000TL olacak bir mekanik klavye bakıyorum. Red Switch tercihim. Önerilerinizi Bekliyorum :)
  19. F

ARK Oyununda Ekranda Değişik Şeyler Olması

merhabalar oyundayken hiçbir sıkıntı yok ama envantere girdiğimde ekran sıkıntılı oluyor ekte fotoğraftaki gibi anlamadım neden bilen varmıdır ?
  20. F

F/P Gaming Ekipman Önerisi

Merhabalar Klavye , Mouse + Mousepad Alacağım Çok pahalı olmadan Maximum Hepsi 2000TL Olacak Birşekilde Ekipman önerir misiniz? ?
Top Bottom