Arama sonuçları: *

• Users: Mydearbird
  • Content: Konular
  • Order by date
  1. Mydearbird

Yardım 3070 yük altında donma problemi

Merhabalar 3070 ekran kartında yük altındayken bir anda bilgisayar donuyor ve bilgisayardan windows açılma sesi geliyor furmark'da 1080P de yaptığım testlerde ekran kartı en fazla 78 79 dereceleri görüyor ve bu derecelerdeyken yaklaşık testin 7-10 dakika arasında dediğim olay gerçekleşiyor bu...
  2. Mydearbird

Yardım Social club store kısmı yok

Çok garip bi hatayla karşı karşıyayım ne yapsam bir türlü sorunu çözemedim oyunu çoğu kez kapa aç yaptım bilgisayarı aynı şekilde kapa aç yaptım fakat sorunum düzelmedi normalde social menüsünün solunda store olması gerekiyor fakat gözükmüyor ne yapmam lazım bilenler varsa yardımcı olursanız...
  3. Mydearbird

Yardım Driver güncellemesinden sonra ekranda kırılmalar

Merhabalar zotac geforce 3060 marka model ekran kartı kullanmaktayım geçenlerde driverı güncelledim ve güncellemeden sonra monitörün orta kısmının biraz üstünde salisyelik kırılmalar oluyor nasıl tarif edilir bilmiyorum her dakika olmuyor 5dk 10dk da bir yaşanıyor bu durumda ne yapmam gerekmekte...
  4. Mydearbird

Xbox game pass ile forza horizon 5 ilerlemem kayıt oluyor mu ?

Merhabalar iyi forumlar xbox game pass üyeliği sayesinde forza horizon 5 i indirdim oyunu oynadığım süre boyunca yaptığım gelişmeler xbox hesabıma kayıt oluyor mu ? horizon 5 i steam üzerinden indirime girdiğinde alacağım steamden indirip girdiğimde oyuna girerken xbox hesabımı bağladıkdan sonra...
  5. Mydearbird

cpb yi kapattıkdan sonra bu sıcaklık ideal mi ? (bf5)

Merhabalar dün bf5 oynarken işlemcim 95 dereceleri gördüğü için bi konu açmıştım ve cpb yi kapatmam söylenmişti kapattım ve işlemci sıcaklık değerim 73 lere kadar indi cbp kapatmadan önce ; cbp kapattıkdan sonra ; kullanmış olduğum soğutucu wraith stealth klasik amd işlemci soğutucusunu...
  6. Mydearbird

Öneri Bf5 için bu sıcaklıklar normal mi soğutma önerisi

Merhabalar sistemim 5 3600 ve 3060 dan oluşmakta işlemci fanı olarak normal kutudan çıkan wraith stealth fanı kullanmaktayım ekran kartımın marka modeli ise Zotac geforce rtx3060 twin edge gaming oc 12gb sıcaklıklar şu şekilde ; 1080P ultra detaylarda oynamaktayım (online) 64 kişi ekran kartım...
  7. Mydearbird

Yardım Steel Series actis 5 chatmix zor dönüyor (enerji içeceği)

Merhabalar dün enerji içeceği içerken az bir şey dökülmüştü ve chatmix in üzerine de geldi kurudukdan sonra doğal olarak yapış yapış oldu ve şunda ise baya zor ve yavaş dönüyor sizce nasıl halledebilirim yapışkanlığı nasıl alabilirim yardımcı olursanız çok sevinirim chat mix ;
  8. Mydearbird

Coinminer virüsü hakkında yardım

Merhabalar iyi günler bilgisayarımda her gün olduğu normal bir şekilde takılıyordum ve bir anda windows defender bilgisayarınızda ''CoinMiner'' adlı bir yazılım/virüs olduğunu belirtti gelen windows bildirimine tıklayarak kaldır dedim tam kalktığından emin olmak için Malwarebytes yükledim ve o...
  9. Mydearbird

Zotac geforce rtx 3060 twin edge 12gb için bu ısı normal mi

Merhabalar Zotac GeForce RTX3060 Twin Edge model ekran kartına sahibim ilk defa stress testine soktum FurMark programı ile yaklaşık 10 dakika boyunca testi durdurmadım 10 dakikanın sonunda maximum ulaştığı sıcaklık 78° sıcaklıklardan fazla anlamadığım için sormaktayım değer iyi mi kötü mü...
  10. Mydearbird

Asus gt 301 kasa ön paneli nasıl açabilirim

Merhabalar iyi forumlar asus gt 301 model kasaya sahibim ön toz filitreleri oldukça tozlandı temizlemek istiyorum fakat ön paneli bir türlü sökemedim kullanan veya bilen kişiler yardımcı olursa sevinirim
  11. Mydearbird

Sistem topladım açılırken kapanma sorunu

Arkadaşlar merhaba vatandan ryzen 5 3600 ve rtx 3060 lı bir sistem topladım yaklaşık 1.5 haftadır kullanmaktayım fakat şöyle bir sorun var bilgisayarı açtıgımda açılırken bir anda kapanıp kendisini yeniden başlatıyor ve bu olay artık rahatsız etmeye başladı bazen ise bilgisayarı kapat dediğimde...
  12. Mydearbird

Aygıt yöneticisinde PCI da çıkan ünlem nedir

Merhabalar sistemi yeni topladım ve driverları güncelleştiriyordum aygıt yöneticisine girdiğimde screenshot da gözüktüğü gibi pcı şeylerinde ünlem çıkmakda bunun sebebi nedir bir sorun teşkil ediyor mu belirtirseniz sevinirim iyi forumlar
  13. Mydearbird

ZOTAC 3060 twin edge gaming oc 12gb modeli alınır mı

Merhabalar yarın kesin olarak gidip ryzen 5 3600 ve 3060 lı sistem alacagım stock ayırtmıştım ve stock a zotac ın rtx 3060 twin edge gaming oc 12gb ddr6 192 bit modeli geldi bu kartla rahatlıkla 2k ve 4k da oyunlar oynayabilir miyim 2 fanlı olduğu için ısı problemi yaşar mıyım aydınlatırsanız...
  14. Mydearbird

İtopyanın bu sistemi alınır mı

Merhabalar uzun zamandır sistem araştırıyordum bi tane bulmuştum tam almaya yakın 2k gibi bir anda sistem zam aldı ve psikolojim bozuldu artık bu zamlardan dolayı artık alayım da zamlardan da kurtulayım kafasındayım sizce bu sistem nasıl almalımıyım yoksa stokların biraz daha gelmesini...
  15. Mydearbird

Bu iki sistemden hangisini tercih etmeliyim

Merhabalar bu iki sistemden birini büyük ihtimalle alacagım şubat ayında fakat aralarında kaldım işin doğrusu benim gönlüm amd den yana en azından ram mhz konusunda sıkıntıya sokmuyor ve oyun oynarken aynı zamanda rahatlıkla video çektirebilecek fazla fps düşüşü yaratmıcak sistem sizce hangisi...
  16. Mydearbird

7.500 TL lik pc önerisi (monitörsüz)

Merhabalar şubat aylarında kesin olarak bir sistem toplayacagım ve tam olarak 7.500 TL gibi bir bütçem var bana rahatlıkla oyun oynatabilecek bir sistem arayışlarındayım yeri gelince yayın açabileceğim ve video çekebileceğim bir sistem arıyorum bir de sizlere danışmak istedim sistem de amd...
  17. Mydearbird

Thermaltake Versa J23 650W nasıl? İçerisindeki PSU iyi mi?

vatandan hazır oem sistem alacagım ve sistem de bu kasa kullanılıyor ...
  18. Mydearbird

bulunduğum yerde alabileceğim internet hız değerini nereden öğrenebilirim

Merhabalar her internet sağlayıcısının sitesinden alt yapı sorgulama hızını yaptım fakat karşıma tek çıkan şey alt yapı bulunamamaktadır yazısı bulundugum yerde alt yapı olmamasına rağmen alabileceğim hız değeri vs hiç bir şey yazmamakta şuan süper online 16mbps lik paketini kullanmaktayım...
  19. Mydearbird

Vatandan almayı dusundugum sistem sizce nasıl

Sistemin linki ; https://www.vatanbilgisayar.com/amd-3500x-asus-dual-rtx2060-eco-oc-prime-b450m-k-ii-samsung-500gb-ssd-16-gb-ram.html#yorumlar Sizce sistem nasıl veya degistirmemi onerdiginiz parcalar varsa bunlar neler onları belirtirseniz sevirim iyi forumlar.
  20. Mydearbird

Öneri 900tl bütçe ile alınabilecek ekran kartı

Merhabalar 900 TL gibi bir bütçem var bu bütçeye alınabilecek en iyi en verimli ekran kartı nedir ? önerebilirseniz sevinirim şuan kullandığım birleşenler şu şekilde ; ANAKART : GA-G41M-ES2L (REV 1.4) İŞLEMCİM : QUAD CORE Q8200 PSU : 230 W bu anakart ve bu işlemciyle sorunsuz bir şekilde...
Top Bottom