Neler Yeni

Bu iki sistemden hangisini tercih etmeliyim

Dahası  
Reaksiyon skoru
35
İsim
Tunahan Engin
Merhabalar bu iki sistemden birini büyük ihtimalle alacagım şubat ayında fakat aralarında kaldım işin doğrusu benim gönlüm amd den yana en azından ram mhz konusunda sıkıntıya sokmuyor ve oyun oynarken aynı zamanda rahatlıkla video çektirebilecek fazla fps düşüşü yaratmıcak sistem sizce hangisi intel'i 2666mhz ram desteği oldugu için sevmediğimi söyleyebilirim ama dediğim gibi aralarında kaldım bu fiyata daha iyi bir sistem varsa atabilirseniz sevinirim illa vatandan alma zorunlulugum yok iyi forumlar

İNTEL SİSTEM ;
AMD SİSTEM ;

serialeris

80+ Bronze
En İyi Cevap
2
Dahası  
Reaksiyon skoru
980
İsim
Yusuf
Merhabalar bu iki sistemden birini büyük ihtimalle alacagım şubat ayında fakat aralarında kaldım işin doğrusu benim gönlüm amd den yana en azından ram mhz konusunda sıkıntıya sokmuyor ve oyun oynarken aynı zamanda rahatlıkla video çektirebilecek fazla fps düşüşü yaratmıcak sistem sizce hangisi intel'i 2666mhz ram desteği oldugu için sevmediğimi söyleyebilirim ama dediğim gibi aralarında kaldım bu fiyata daha iyi bir sistem varsa atabilirseniz sevinirim illa vatandan alma zorunlulugum yok iyi forumlar

İNTEL SİSTEM ;
AMD SİSTEM ;
Intel olan tabi ki

Dahası  
Reaksiyon skoru
35
İsim
Tunahan Engin
  • Konu Sahibi Konu Sahibi

MR EE

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,198
İsim
Emre
İlla bu ikisinden biri olacaksa kesinlikle Intel olan.

Dahası  
Reaksiyon skoru
35
İsim
Tunahan Engin
İlla bu ikisinden biri olacaksa kesinlikle Intel olan.
illa bu ikisinden biri olma zorunlulugu yok bu fiyat bandında bildiğiniz sistem varsa atarsanız güzel olur öneriniz için teşekkürler

serialeris

80+ Bronze
En İyi Cevap
2
Dahası  
Reaksiyon skoru
980
İsim
Yusuf
2666mhz ram ileride yeni çıkacak oyunlarda sıkıntı yaratmaz değil mi düşük fps gibi vs
10400f 2666 MHz vs 3500x 3200 MHz'de Intel yok ediyor ki zaten 10400f 3600'ın rakibi 10400f al kesinlikle

Frenerno

80+ Silver
En İyi Cevap
2

İNTEL SİSTEM ;
AMD SİSTEM ;
vatandan pc alınmaz tabi paranı çöpe atmak istiyorsan iyi bir seçenek
şu an sistem almayın stoklar gelince alacağınız sistemlerin değeri 1.2kcivarı düşecek 1.5 aya kralından toplarsınız şu an almayın

Dahası  
Reaksiyon skoru
35
İsim
Tunahan Engin
konuda illa vatandan alma zorunlulugum olmadıgını söyledim böyle bi yorum yapmanıza gerek yoktu özellikle de varsa bu fiyata daha iyi bir sistem önerebilirsiniz diye belirttim teşekkürler.
Mesaj otomatik birleştirildi:

10400f 2666 MHz vs 3500x 3200 MHz'de Intel yok ediyor ki zaten 10400f 3600'ın rakibi 10400f al kesinlikle
anladım teşekkürler

Apu Mühendisi

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
8,085
İsim
Lydranx

İNTEL SİSTEM ;
AMD SİSTEM ;
İntel

Dahası  
Reaksiyon skoru
35
İsim
Tunahan Engin
Dahası  
Reaksiyon skoru
197
İsim
Berk Hasan
hocam bende alacağım lakin stoklara girer mi bunlar bilinmez

berkaysenal

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
242
İsim
Berkay Şenal
şu an sistem almayın stoklar gelince alacağınız sistemlerin değeri 1.2kcivarı düşecek 1.5 aya kralından toplarsınız şu an almayın
Kusura bakmada biraz kendini kandırıyorsun kimse bu fiyatlardan bir anda dediğin fiyatlara düşmez bu yaptıklarının tek sebebi stok mu sanıyorsun? Hadi stok diyelim stok yenilendi bir anda 1.2k rtx 2060 ın fiyatı düşmez. Düştü diyelim rtx 2060 yılbaşından önce 3k civarı iken şuan 6k. Yani bu iş stoklar düzelsede büyük bir düzeltmeye girmeyecek.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
914,740
Üyeler
141,884
Son üye
eren28tr
Top Bottom