• Eyüphan.10
      Eyüphan.10, random hesap valorant başlıklı konuya bir mesaj yazdı.
      zor ya hocam
    • Eyüphan.10
      Eyüphan.10, PC Oyunları kategorisinde RİOT İD nasıl bulunur başlıklı bir konu açtı.
      arkadaşlar valorant hesabımda daha önce kullandığım riot id leri nasıl görebilirim sallıyorum hani şu şekil oluyor ya : ( örnek#1331)
    • Eyüphan.10
      Merhaba Yfar****, Şimdiye kadar gönderdiğiniz tüm detaylar için teşekkür ederiz! 🤗️ Alman oyuncu desteğine ulaştığınıza göre, size hem İngilizce hem de...
    • Eyüphan.10
      deniyorum bakalım olursa çok iyi olur hocam hesapta yağmacı falan var karambit var 30 + skin var yücelik hesap çok iyi denk geldi 35 TL ye jhfakjhfkjshdfkjs...
    • Eyüphan.10
      knk naptın hackleme falan yaptınmı bende aldım başkalarınada satmışlar belli adamlarda girip oynuyo hesabı değişemiyorumda epostası yok bende 1713660503...
    • Eyüphan.10
      tamam göndericem
    • Eyüphan.10
      Eyüphan.10, ASUS RTX 3060 Ti 80 derece olması normal mi? başlıklı konuya bir mesaj yazdı.
      Asus rtx 3060ti dual oc edition sa modeli kartin max 65 kasanın hava akışıda kötü desek en en max 70 derece olması lazım bence bi garantiye git kaç gündür...
    • Eyüphan.10
      Eyüphan.10, ASUS RTX 3060 Ti 80 derece olması normal mi? başlıklı konuya bir mesaj yazdı.
      İlk aldığın zmaanlarda kar yine bu sıcaklıklara yakınmıydı sallıyorum ilk aldığında aynı oyun aynı yükte işte oda sıcaklığıda ortalama yine aynı kart...
    • Eyüphan.10
      Reis ekrna kartı kaç yıldır kullanılıyor ve pc de kac fan var 1713381723 Aynen öyle 1713381753 Ya ne alaka cihazın bakım zamanı gelmişse yapıcak mecbur
    • Eyüphan.10
      Ekran kartının garantisine gönderebilirsin hocam asus bu işlerde iyi ve size sıkıntı çıkartmaz evinize en yakın asus garanti merkezine garanti belgeniz veya...
    • Eyüphan.10
      Hocam garantisi varsa garantiye göndersene :) niye kendini yoruyosun yan kapağı açınca sadece 1 derece fark ediyosa pc ye fan alman biseyi etkilemez yan...
    • Eyüphan.10
      Kartın içini açıp macunu değiştirdinizmi kaliteli bir macun süremenizi öneririm eğerki 1 yıl öncesine kadar sıcakliklar bu şekilde değildi diyorsaniz tabi
    • Eyüphan.10
      Eyüphan.10, Sırf Logo'dan dolayı HP Almayacağım başlıklı konuya bir mesaj yazdı.
      Bendede paylasan arkadasin sisteminin 4080 li versiyonu var logo bence gayet hoş ve şık yani logodan dolayı almamalık bi kötülüğü yok kesinlikle. Ama ben...
    • Eyüphan.10
      Eyüphan.10, Wireless mouse onerisi başlıklı konuya bir mesaj yazdı.
      Hocam arkadaş f/p olarak bir mouse önermiş içindeki sensor piyasadaki en iyi sensör mousenin kendi kalitesi logitech superlight kadar kaliteli...
    • Eyüphan.10
      Laptoplar ne kadar masaüstü kadar performans vermese de masaüstünden kat kat pahalı cihazlardır laptoplar masaüstü ile laptop takas etmeyin zaten 2 cihazda...
  • Yükleniyor...
  • Yükleniyor...
  • Yükleniyor...
  • Yükleniyor...
  • Yükleniyor...

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
906,362
Üyeler
140,636
Son üye