Arama sonuçları: *

1. [Vandal]AliBabax06

Yardım Sapphıre RX6700XT PCIe 4.0 Portunda Görüntü Vermiyor

Sapphıre Pulse Radeon RX6700XT ekran kartımı denemek için PCIe 3.0'dan çıkartıp PCIe 4.0 portuna taktım ama monitörümde sinyal yok yazıyor ve görüntü gelmiyor nedendir?
  2. [Vandal]AliBabax06

Yardım Crucıal Ballıstıx RAM'lerim OC İçin Uygun mu?

Sistemim: MPG B550 Gaming Plus , Amd Ryzen 5 5600 , Crucıal Ballıstıx Sport LT Gray v3 DDR4 2400Mhz CL16 1.2V (3x8) , Sapphire RX 6700 XT Pulse , FSP Hydro GSM Lite PRO 650W Yazmış olduğum sistemimde RAM'leri 32GB'a yükselteceğim ve OC yapmak istiyorum uygun bir model mi ? ve de kaç MHZ...
  3. [Vandal]AliBabax06

Razer Barraccuda THX Kodu

2.El aldığım Razer Barracuda kulaklığını cuma günü teslim aldım ürünümü razerid üzerinden kaydedip 2 aşamalıı doğrulamayı açtığım halde THX aktive etme kodunu göndermediler kodu nasıl elde edebilirim bir yol gösterebilir misiniz?
  4. [Vandal]AliBabax06

Çözüldü✓ GameForce Copper 2 B550 Anakarta Uyumlu Mu?

Anakartım B550 GAMING PLUS sıfır üzerinde bu braket var kutuda başka braket yok GameForce Copper 2 kule tipi soğutma anakartıma ve ayrıca Rampage Spectra kasama olur mu? kasa üst bölümünde 2 tane GameForce fan bulunuyor sıkışır mı?
  5. [Vandal]AliBabax06

Çözüldü✓ Amd Ryzen 5 5600 Sistemim İçin Öneri

Merhaba,sistemim: A320M Pro-E anakart Ryzen 5 5600 işlemci Msi Rx570 Armor 4Gb ekran kartı ve 16Gb ram'e sahip anakartı MSİ MPG B550 Gaming Plus ekran kartını MSI VGA RADEON RX 6750 XT MECH 2X 12G düşünüyorum ne dersiniz?
  6. [Vandal]AliBabax06

Yardım Razer BarracudaX 2022 Ya Da Barracuda Modelini Kullananlar Memnun mu?

Razer Barracuda X 2022 ya da Barracuda modelini kullananlardan: Wireless/bluetooth performansı , ped rahatlığı , rekabetçi oyunlarda ses kasma , müzik deneyimlerinizden elde edilenleri cevap olarak bekliyorum.
  7. [Vandal]AliBabax06

Çözüldü✓ Anakart Üzerinde CPU Beyaz Işık Yanıyor Görüntü Var

(ÇÖZÜM:Mecbur anakart değişimi yapmam gerekti ışık hiçbir şekilde sönmedi onla beraber tüm sistemi yenilemiş oldum şu an herhangi ışık yanmıyor) İşlemcim Ryzen 3 2200G'yi Ryzen 5 5600 işlemcisi ile değiştirdim ve sistem var kullanabiliyorum ama anakart üzerinde CPU beyaz ışığı sönmüyor nasıl...
  8. [Vandal]AliBabax06

Çözüldü✓ BİOS Güncellemesi Sonrası Kullanılabilir Ram Sorunu

8GB RAM sahibiyken birebir aynı 2. RAM'i taktım fotoğrafta görüldüğü gibi sorun yoktu işlemci değiştireceğim için BİOS'u 2023'e güncelledim ve sonuçta kullanılabilir RAM sorunu ortaya çıktı nasıl çözüme kavuşturabilirim?
  9. [Vandal]AliBabax06

Çözüldü✓ MSI RX570 ARMOR 4G OC 4GB GDDR5 Ekran Kartıma Uygun İşlemci Değişikliği

Kullandığım Sistem Anakartım: MSI A320M Pro-E AMD Ryzen DDR4 3200Mhz İşlemcim: AMD Ryzen 3 2200G 3.50Ghz Ekran Kartım:MSI RX570 ARMOR 4G OC 4GB GDDR5 Belleğim: Crucial 8GB Ballistix Sport LT GRAY v3 DDR4 2400Mhz CL16 Belleğimi 16GB olarak yükselteceğim ama ekran kartıma uygun AMD işlemcisi...
Top Bottom