Arama sonuçları: *

1. M

Poco m4 Prodan iphone 11 re geçmek mantılımı

Kardeşim telefonunu deiştirdi eski telefonda bana kalıyor aslında şuanki telden memnunum ama iphone11 geçmeyi düşünüyorum önerir misiniz? oyun falan oynamıyorum
  2. M

Çözüldü✓ Galaxın artıları eksileri

Galax markası hakkında çok sorun vardı 2000 serisinde herkes ısınma sorunu yaşıyordu galax alanlar. Sonra çözdüler yeni kartları başarılı
  3. M

RX 6800 mı RTX 4060 mı

Hangi çözünürlükte kullanacaksınız 1724326698 Nvidia fanboyu deilim ama yanlış. Düşünüyorsun nvidia sana kartlarına göre vram veriyor ve performans sağlıyor mesela 4060 8 gb gayet normal kart zaten 2 K için bi kart deil ve teknolojide Nvidia daha iyi tartışmaya gerek yok ikinci diyeceğim vram...
  4. M

pc mi elektrik kesintisinden nasıl korurum

UPS ve akım korumalı prize gerek yok kaliteli Psu alın
  5. M

Forza Horizon 5'te hile yaptım ban yer miyim?

Hilesiz 40 milyon para yaptım oyunda para kasmak inanılmaz kolay topluluk yarışlarına gir eğlen 400 500 K para alıosun zaten 10 dakikada bu parayı alıosun 30 Dk oynasan 1 milyon paran oluyor. hile yapmak gereksiz bu oyunda
  6. M

Samsung 980 Pro boşta 50 derece normalmi?

Oyun oynarken 70 80 oluyor bana normal gelmedi
  7. M

🟠 PC Hocası, RTX 5090 bilgilendirmesi!

Oyuncuysan amd ya bence
  8. M

🟠 PC Hocası, RTX 5090 bilgilendirmesi!

Katılıyorum 4070 alacaktım 12 gb vram Nvidia dalga geçiyor bende rx6800 aldım en azından 16 gb ve 2 K da beni baya götürür. Ve aynı performans olarak rx6800 1 2 fps daha iyi
  9. M

Forza 5 glich kullanmak ban yedirirmi

Bu taktik ile 20 milyon para kastım 198 level oldum bu taktikle. Dün başladım bügünde 20 milyon yaptım ban yermiyim
  10. M

Eset preimum geçilirmi

Paraya kıydım orjinal aldım
  11. M

Eset preimum geçilirmi

Hocam 500 tl ye lisans buldum ben zaten sadece farkları nedir diye konu açtım amacım antivirüs karşılaştırmak değil
  12. M

Eset preimum geçilirmi

Kaspersky koruma olarak zayıf kalıyor ve ağır bi proğram tarama esnasında 2 gb ram kullanıyor
  13. M

Eset preimum geçilirmi

Şuan Eset internet security kullanıyorum 2025 1 Temmuz'da bitiyor yükseltmeye gerek varmı ne farkları var 1722875926 Geçmeyi düşündüğüm paket
  14. M

Technopat Sosyal ''Üyeliğiniz reddedildi'' hatası

Bunun çözümü yok ne yazıkki belki vpn ile olur
  15. M

MSİ VS ASUS Hangisini tercih edersiniz

Asus güzelde garantisi rezalet ülkemizde. Ben ASUS. Anakart kullanıyordum bios güncellerken elektirik gitti kullanıcı hatası diyip bunu yapmak için 5000 Tl para istediler. Bende MSİ Anakart aldım garanti olarakta ürün olarakta bi sorun yaşamadım ama bidaha Asus almam
  16. M

RX6800 ve Ryzen 5 5600 neden fps değerleri bu kadar düşük?

Darboğaz falan yok 5600 rahatlıkla besliyor
  17. M

XBOX GAMEPASS ZAM GELİYOR (MS TARAFINDAN DOGRULANDI)

Normal fiyat hala oyunların 2000 3000 tl olduğu dönemde iyi fiyat
  18. M

Taratmadan bilemeyiz dostum bana göre büyük ihtimal Trojen yemişşin
  19. M

Dostum sisteminde virüs var bendede rx6800 Ryzen 5 5600 var fps olarak 500 600 fps sen temiz format at
  20. M

Call of Duty Modern Warfare 2019 alınır mı?

Merhaba, oyun Steam'de indirimde alınır mı sizce? Online kısmı nasıldır?
Top Bottom