Arama sonuçları: *

1. Y

FORMAT ATIYORUM AMA BİOSA ATIYOR

Acil yardım lazım m2 ssd var samsung 970 evo Win 10 yüklerken yükleme ekranında diski görüyorum seçiyorum kurulumu yapıyorum ama pc açılınca biosa atıyor hiç bir şekilde çözemedim anakartta da ssd gözüküyor her yerde görüyorum ama biosa atıyor başka disklerde vardı söktüm sadece m2 yi bıraktım...
  2. Y

Öneri Televizyon alınır mı veya hangi televizyonu almalıyım?

bende philps almayı düşünüyorum https://www.vatanbilgisayar.com/philips-58pus8506-58-146-cm-4k-uhd-android-tv-3-tarafli-ambilight-dahili-uydu.html kasma filan varsa almam
  3. Y

Artic 9x 7.1 sorunu lütfen yardım edin

denicem
  4. Y

daha dün elime ulaştı ve kullandım sonuçta iade alırlar mı bilmiyorum ama bir yandan da iade etmek istemiyorum çok rahat sadece yaşadığım sorun cs de geçerli 1639316338 bilgi için teşekkür ederim dışarıda da kullanabileceğim bir kulaklık olması lazımdı onun içinde bunu seçmiştim teşekkür ederim
  5. Y

daha yeni artic 9x aldım fazla bilgim yoktu araştırmadım ama yıllardır iyi olduğunu düşünüyordum meğerse x ibaresi xbox için özel olanmış yeni öğrendim her neyse bir umutla girdiğim cs de ses kasamadım hiç bir şekilde sesler doğru gelmiyor arkadaşlarım 7.1 kapatmamı söyledi ama bu kulaklıkta oto...
  6. Y

Farklı ekran kartı bağlayabilir miyim ?

okuduktan sonra satıp daha iyi bir ekran kartı almak daha mantıklı gedi :D işlemcimiz çok iyi ama psu yükseltmesi gerekebilir anakart yükseltmesi gerekibilir uğraştırır satıp en iyisi yüksek bir ekran kartı almalıyız teşekkür ederim yardımlarınız için <3
  7. Y

ekran kartı normalde 2070 ti arızadan sonra buna bütçe yetti patronda çift yapalım diyor satmak istemiyoruz çözüm hakkında bilginiz var mı ? 1609326174 yardımcı olabilecek yok mu :( konu biraz acil
  8. Y

Arkadaşlar 3d çizimler yaptığımız için ekran kartı ve işlemci çok önemli sorum şu pc de takılı olan parçalar ryzen 9 3900x ekran kartı rx 580x 8 gb biz pc de 2 ekran kartı biri birine bağlamak istiyoruz. aynı modelden olma zorunluluğu var mı nvidia ekran kartı taksak ne gibi sıkıntılar olur...
  9. Y

HDMI ile Hangi Çözünürlükte Kaç Hz Alabilirim?

üzüldüm bak şimdi 2200 çöp oldu
  10. Y

yani 1 ms ten fazla diyorsun 3 diyebilir miyiz bu değere
  11. Y

leptop ta kullandığım için sadece hdmi girişi var. oda 2.0 aldım sıkıntı yaşamamak için ekstra monitör ayarlarında 144 hz seçebiliyorum çözünürlük değişince mi acaba 120 hz ye düşüyor. 1608113609 ASUS VG279Q, sınıfının en hızlısı olan 1 ms tepki süresi (MPRT) sayesinde hareket bulanıklığını...
  12. Y

arkadaşlar monitörüm asus vg279 144 hz 1 ms 27 inç hdmı bağlantı kullanıyorum Yaşadığım sıkıntı şu sanki 1 ms değilmiş gibi geliyordu biraz kılavuzuna baktım ve tabloda 1024 e 768 de 85 hz üstü vermediğini gösteriyor yada ben mi yanlış anladım bu konuda beni aydınlatırsanız sevinirim...
  13. Y

Sizce nasıl yorumlarınızı bekliyorum

1 2 fazlamı pek anlamıyorum
  14. Y

Sizce nasıl yorumlarınızı bekliyorum

https://urun.n11.com/teshir-monitor/asus-vg279q-27-144hz-1ms-hdmidisplaydvi-d-freesync-full-hd-i-P422565335?recId=kfs78rtk-g7molyh2615-S.W_HOME_HYS-1vgbbl3 bu ürünü aldım 2200 e sizce nasıl pek anlamıoyrum cs oynuyorum herkes cs için 24 dedi ama tasarım da yaptığım için 27 olması lazım dı...
  15. Y

Çözüldü✓ Nihayet setup'ımı kuruyorum

ayn mantıklı olan o hayırlı olsun tekrardan
  16. Y

Çözüldü✓ Nihayet setup'ımı kuruyorum

Allah güle güle kullanmak nasip etsin güzel bir setup sadece buna ilerde işlemci upgrade etmen lazım birde ssd veya hdd 1 tb den fazla 1598037935 ve gamepowera dikkat et ben çok sorun yaşadım 2 gün önce balta ile parçaladım modeli warlock mavi idi
  17. Y

RED SWİTCH KLAVYE ÖNERİSİ

aslında 1 haftadır ses tekerleği olalara baktım ama hydra r6 çıktı karşıma nerde baksam blue var bulduklarımda 1000 tl fiyat çekilmiş.Bu arada alienware gerçekten çok karizma bir klavye
  18. Y

fps oyunu oynadığım için red, siyah ve beyaz bana önerildi ama önemi olmaz diyorsanız sıkıntı yok bakabilirm alienware pro mu önerecektiniz :D
  19. Y

red switch mekanik klavye istiyorum gamepower önermez iseniz sevinirim saygılar bütçe 450 500 tl
  20. Y

Ana Konu Gaming Gecesi Ortak Yardımlaşma Ve Danışma Konusu

açtım bakan olmadı 20 dk önce :D
Top Bottom