Neler Yeni

Artic 9x 7.1 sorunu lütfen yardım edin

Dahası  
Reaksiyon skoru
18
İsim
Yunus Emre Taşkıran
daha yeni artic 9x aldım fazla bilgim yoktu araştırmadım ama yıllardır iyi olduğunu düşünüyordum meğerse x ibaresi xbox için özel olanmış yeni öğrendim her neyse bir umutla girdiğim cs de ses kasamadım hiç bir şekilde sesler doğru gelmiyor arkadaşlarım 7.1 kapatmamı söyledi ama bu kulaklıkta oto olarak çalışıyormuş bunu nasıl kapatabilirim kendi uygulamasında yok hiç bir yerde yok saygılar yardımcı olan herkese şimdiden teşekkürler.

1639275503835.png

White Ravens

80+ Platinum
En İyi Cevap
5
arkadaşlarım 7.1 kapatmamı söyledi ama bu kulaklıkta oto olarak çalışıyormuş bunu nasıl kapatabilirim kendi uygulamasında yok hiç bir yerde yok
Bunda 7.1 Surround yok ki.
Windows Sonic var.
Onu da sistem ayarlarından kapatıyorsun.
Screenshot_6.png

Neden iade etmiyorsun?
İade hakkın doldu muı?

Revntron

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
638
İsim
Serdar BULUT
daha yeni artic 9x aldım fazla bilgim yoktu araştırmadım ama yıllardır iyi olduğunu düşünüyordum meğerse x ibaresi xbox için özel olanmış yeni öğrendim her neyse bir umutla girdiğim cs de ses kasamadım hiç bir şekilde sesler doğru gelmiyor arkadaşlarım 7.1 kapatmamı söyledi ama bu kulaklıkta oto olarak çalışıyormuş bunu nasıl kapatabilirim kendi uygulamasında yok hiç bir yerde yok saygılar yardımcı olan herkese şimdiden teşekkürler.

Alıntıyı görüntüle

İade et direk uğraşma bence aşağıda önerdiğim kulaklığı alabilirsin bunun yerine.

Dahası  
Reaksiyon skoru
18
İsim
Yunus Emre Taşkıran
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Bunda 7.1 Surround yok ki.
Windows Sonic var.
Onu da sistem ayarlarından kapatıyorsun.
Alıntıyı görüntüle

Neden iade etmiyorsun?
İade hakkın doldu muı?
daha dün elime ulaştı ve kullandım sonuçta iade alırlar mı bilmiyorum ama bir yandan da iade etmek istemiyorum çok rahat sadece yaşadığım sorun cs de geçerli
Mesaj otomatik birleştirildi:

bilgi için teşekkür ederim dışarıda da kullanabileceğim bir kulaklık olması lazımdı onun içinde bunu seçmiştim teşekkür ederim

AydNn

80+ Bronze
Normal 9 a geç ayni zaten sadece biri xbox icin
daha dün elime ulaştı ve kullandım sonuçta iade alırlar mı bilmiyorum ama bir yandan da iade etmek istemiyorum çok rahat sadece yaşadığım sorun cs de geçerli

bilgi için teşekkür ederim dışarıda da kullanabileceğim bir kulaklık olması lazımdı onun içinde bunu seçmiştim teşekkür ederim
ayni rahatlikta olur

White Ravens

80+ Platinum
En İyi Cevap
5

Evet, teslim aldıktan sonraki 14 gün içinde iade etme hakkınız var. Zevke göre değil, kanunlar böyle. Sorunsuz iade edebilirsin.
Benim tavsiyem;
Eğer çok çok iyi bir kampanya ile almadıysan (2000 TL'lik ürünü 1000 TL'ye almak gibi)
Ürünü iade edip sana daha uygun olacak bir model almanı öneririm. Sonuçta para veriyorsun, senin için en iyi olanı almalısın.

pickpocket

Ventus☪
Moderatör
En İyi Cevap
27
Dahası  
Reaksiyon skoru
11,902
İsim
Ventus
İlgilendiği Kategoriler
Teknik Sorunlar
Instagram
www.instagram.com/serhatcanavci
Steam
www.steamcommunity.com/id/serhatcanavcii
Twitter
AvciSerhatCan
Facebook
serhatcanavci
Discord
Ventus#1033
Reddit
VentusTR
Evet, teslim aldıktan sonraki 14 gün içinde iade etme hakkınız var. Zevke göre değil, kanunlar böyle. Sorunsuz iade edebilirsin.
Benim tavsiyem;
Eğer çok çok iyi bir kampanya ile almadıysan (2000 TL'lik ürünü 1000 TL'ye almak gibi)
Ürünü iade edip sana daha uygun olacak bir model almanı öneririm. Sonuçta para veriyorsun, senin için en iyi olanı almalısın.
Genelde çoğu mağaza, virüsü bahane ederek Kulaklık, fare gibi şeyleri hijyen kuralları gereği iade kabul etmiyoruz diyorlar. Yinede arkadaş şansını denesin

White Ravens

80+ Platinum
En İyi Cevap
5
Genelde çoğu mağaza, virüsü bahane ederek Kulaklık, fare gibi şeyleri hijyen kuralları gereği iade kabul etmiyoruz diyorlar. Yinede arkadaş şansını denesin
O genelde bilmeyen kullanıcıları baştan atmak için söyleniyor.
Tüm ürünler hijyen kuralına dahil olmuyor.
İade hakkı mevcut.
Eğer öyle bir cevap verirlerse
"Kanunlara göre Tüketicinin 14 gün içinde herhangi bir gerekçe göstermeksizin ve cezai şart ödemeksizin sözleşmeden cayma hakkı mevcuttur. Cayma hakkının kullanılması durumunda tüketici malı 10 gün içinde satıcının belirtmiş olduğu kargo firması ile ücretsiz olarak iade etmeli ve satıcı da 14 gün içinde bedel iadesini yapmalıdır." desin

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
992,135
Üyeler
156,888
Son üye
nbadjfajnfas
Top Bottom