Arama sonuçları: *

1. T

❌İndirim Bitti! Samsung Galaxy A34 128 GB 9499 TL

telefon ellerine ulaştıktan sonra ertesi gün iademi yaptılar sonraki günde para hesabıma geçti 2-3 gün sürdü bu konuda hızlılar ama yoğunluk oluşursa uzarsa bilemem
  2. T

❌İndirim Bitti! Samsung Galaxy A34 128 GB 9499 TL

arkadaşlar ben iade edip kurtuldum hevesinizi kırmak istemem ama fatura kesildikten sonra tekrar değişmez iade edip tekrar yeni fatura kesilmesi gerek daha önce amazondan aldığım imei si olmayan telefonda aynı durumu yaşadım bunu alırken de amazonu bildiğim için ısrarla imei yazacakmı diye...
  3. T

❌İndirim Bitti! Samsung Galaxy A34 128 GB 9.499 TL

arkadaşlar mh nin bana yazdığı cevapta aynen şöyle amazon bu konuda hiç güven vermiyor hangisi doğru söylüyor onu da bilmiyorum
  4. T

yarın faturanız yüklenirse burdan olumlu veya olumusuz mesaj yazarmısınız
  5. T

bana 30 gün sonra iade edebilirsiniz açıp deneyimleyin dediler daha önce amazondan almıştık o zaman da faturada imei yoktu ama sorun etmemiştik 1 hafta kullandık fiyatlar düşünce iade edip daha üst modelini aldık amazonda iade de sıkıntı yok ama faturalarda daha önce de şimdi de imei yazmıyor...
  6. T

1700082419 hayır her ikiside olması gerek demek imei veya satan firmanın tc si dese sizin dediğiniz olur
  7. T

gsbbiz başvuru sayfasında aynen şu ibare var. 11) Elektronik ortamda düzenlenen faturada fatura tarihi, ETTN numarası, mobil telefon desteği için IMEI numarası ile teknolojik cihazın satın alındığı firmanın vergi kimlik numarası veya Türkiye Cumhuriyeti Kimlik Numarasının yazılması gereklidir...
  8. T

arkadaşalar pazartesi indirime girince hemen aldım bugün de telefon geldi almadan önce müşteri temsilcisi iki saat bekletip bir yerlere soracağım size yanlış bilgi vermek istemiyorum dedi sonra faturada imei yazıyor dedi güvenerek aldım bugün faturaya bir baktım imei yok tekrar görüştüm faturayı...
Top Bottom