Neler Yeni

❌İndirim Bitti! Samsung Galaxy A34 128 GB 9.499 TL

MustafaaY

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
369
İsim
Mustafa Yeşilyurt
Fatura sonuçta yoktu 2 3 gün sonra kargoya vermişler ve fatura oluşturuldu. öyle bir şey yok bence
Mesaj otomatik birleştirildi:

Yazıyorum şimdi inşallah çözerler
yazın hocam sonra ne cevap verdiler yazarsan sevinirim

Rusty_Cohle

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
576
İsim
Rusty
bir forumda okudum, sipariş geçenlerin çoğu vergi indirimi olacağı için sipariş geçmişler. Faturalarda imei güncellemesi talebi çok olduğu ve dikkate alınacağını söylemişler.Hayırlısı bekliyoruz bakalım

MustafaaY

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
369
İsim
Mustafa Yeşilyurt
bir forumda okudum, sipariş geçenlerin çoğu vergi indirimi olacağı için sipariş geçmişler. Faturalarda imei güncellemesi talebi çok olduğu ve dikkate alınacağını söylemişler.Hayırlısı bekliyoruz bakalım
Aynen bende öyle okudum

man a man

80+ Bronze
Fatura sonuçta yoktu 2 3 gün sonra kargoya vermişler ve fatura oluşturuldu. öyle bir şey yok bence

Yazıyorum şimdi inşallah çözerler
Sipariş verdiğin andaki bilgilerin baz alınıyor. 2 tane telefon aldım tc bilgimi değişerek
sipariş verdiğim andaki bilgilerim baz alınarak 2 farklı fatura çıktı

ExPeror

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
377
İsim
Cenk
Sipariş verdiğin andaki bilgilerin baz alınıyor. 2 tane telefon aldım tc bilgimi değişerek
sipariş verdiğim andaki bilgilerim baz alınarak 2 farklı fatura çıktı
Telefonun stoğu zaten çok azdı ya kimin aklına gelir direk siparişten sonra ekledim

ExPeror

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
377
İsim
Cenk

tunayb1

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
tunay
arkadaşalar pazartesi indirime girince hemen aldım bugün de telefon geldi almadan önce müşteri temsilcisi iki saat bekletip bir yerlere soracağım size yanlış bilgi vermek istemiyorum dedi sonra faturada imei yazıyor dedi güvenerek aldım bugün faturaya bir baktım imei yok tekrar görüştüm faturayı değiştirme şansımız yok diyorlar kayıt açmışsınız dedim onlarda bu şikayet çok olunca şikayet kaydı açıyoruz ne yazıkki kvkk bize faturayı görüntüleme izni bile vermiyor fatura değiştirme hakkımız hiç yok dedi tc niz yazıyorsa o da olur falan dedi biraz uzun oldu anlaşılır olsun istedim.

hard rp

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
578
İsim
Mert
arkadaşalar pazartesi indirime girince hemen aldım bugün de telefon geldi almadan önce müşteri temsilcisi iki saat bekletip bir yerlere soracağım size yanlış bilgi vermek istemiyorum dedi sonra faturada imei yazıyor dedi güvenerek aldım bugün faturaya bir baktım imei yok tekrar görüştüm faturayı değiştirme şansımız yok diyorlar kayıt açmışsınız dedim onlarda bu şikayet çok olunca şikayet kaydı açıyoruz ne yazıkki kvkk bize faturayı görüntüleme izni bile vermiyor fatura değiştirme hakkımız hiç yok dedi tc niz yazıyorsa o da olur falan dedi biraz uzun oldu anlaşılır olsun istedim.
Vergi muafı için faturada IMEI yazması zorunlu mu

tunayb1

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
tunay
gsbbiz başvuru sayfasında aynen şu ibare var.
11) Elektronik ortamda düzenlenen faturada fatura tarihi, ETTN numarası, mobil telefon desteği için IMEI numarası ile teknolojik cihazın satın alındığı firmanın vergi kimlik numarası veya Türkiye Cumhuriyeti Kimlik Numarasının yazılması gereklidir.
buna göre imei yazmazsa destekten alamıyoruz.
ben o yüzden direk iade talebi oluşturdum yarında kargoya veririm.

Son düzenleme:

MustafaaY

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
369
İsim
Mustafa Yeşilyurt
IMEI numarası ile teknolojik cihazın satın alındığı firmanın vergi kimlik numarası veya Türkiye Cumhuriyeti Kimlik Numarasının yazılması gereklidir. imei veya tc olması lazım demek değilmi bu

tunayb1

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
tunay
IMEI numarası ile teknolojik cihazın satın alındığı firmanın vergi kimlik numarası veya Türkiye Cumhuriyeti Kimlik Numarasının yazılması gereklidir. imei veya tc olması lazım demek değilmi

hayır her ikiside olması gerek demek imei veya satan firmanın tc si dese sizin dediğiniz olur

Top Bottom