Neler Yeni

❌İndirim Bitti! Samsung Galaxy A34 128 GB 9.499 TL

Dahası  
Reaksiyon skoru
18
İsim
Emir Deniz
Gümüş rengi 9499 gösteriyor ama sepete eklenmiyor alınmıyor.

arkadaşlar benim fatura çıkmış az önce baktım, imei numarası yazmıyor, umarım sıkıntı olmaz

Rusty_Cohle

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
686
İsim
Rusty
arkadaşlar benim fatura çıkmış az önce baktım, imei numarası yazmıyor, umarım sıkıntı olmaz
Hocam rica etsem faturayı bazı yerlerini gizleyip atabilir misiniz?.İsterseniz buraya, isterseniz bana özelden olabilir

man a man

80+ Bronze
2 tane telefon almıştım ikisinin faturasındada imei yazmıyor. Müşteri hizmetleri ile konuştum destek kaydı açıldı 72 saat içinde yeni faturanın düzenlenip yükleneceğini ilettiler

Beguile

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
429
İsim
Beguile
Telefon elime ulaştı açtım ama hattı fatura gelene kadar takmayacağım. Umarım sorunsuz hallolur.

2 tane telefon almıştım ikisinin faturasındada imei yazmıyor. Müşteri hizmetleri ile konuştum destek kaydı açıldı 72 saat içinde yeni faturanın düzenlenip yükleneceğini ilettiler
hımm, öyleyse bende söyleyeyim, tam olarak ne dediniz, öğrenci indiriminden faydalanmam için faturada imei yazmanız lazım gibi vs.

oguz-han

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
2
İsim
Oğuzhan D
İş işten geçtikten sonra sorunu çözebildim. İşini bilen MH ye denk gelmek çok önemli. Dün akşam aradığım MH topu Amazon a attı. Bugünkü güvenlik nedeniyle red vermiştir banka sistemi dedi. Önce banka kartının sonra kredi kartının şifrelerini değiştirmemi istedi. 1 saat işlem yapma sonra yap dedi. Şu an sipariş verebildim. Talihsizlik şu; artık olmuyor deyip kendi hesabımdan kendi adıma adresime sipariş ettim. Şimdi sipariş bilgisini değiştirmeye çalışıyorum. Yoksa vergi indirimi olmayacak

MustafaaY

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
385
İsim
Mustafa Yeşilyurt
Umarım düzenleyip yüklerler bende aldım 1-2 güne teslim alıcam telefonu inşallah faturada imei yazar

Mr.Cerrah

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
166
İsim
Burak
Umarım düzenleyip yüklerler bende aldım 1-2 güne teslim alıcam telefonu inşallah faturada imei yazar
ben aldım daha ürün gelmeden fatura için yazdım fakat depoya talep ilettik vs dediler şimdi fatura yüklenmiş imei yazmıyor uğraş dur şimdi

MustafaaY

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
385
İsim
Mustafa Yeşilyurt
Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
995,208