Neler Yeni

❌İndirim Bitti! Samsung Galaxy A34 128 GB 9.499 TL

N3CM1

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
17
İsim
Mücahit Necmeddin ÇOLAK
3 saatlik uğraşının sonunda elime koca bir hiç geçti. En az 15 kere sipariş verdim hepsi ziraat bankası tarafından reddedildi. Kart üzerindeki isim soyisim kısmını Türkçe karakter olmadan yaptım olmadı, kartın adresi ne ise onu ekstre adresi olarak seçtim olmadı. Bir türlü alamadım gitti lanet olası telefonu
ziraat kartın ile marketten veya herhangi bir pos cihazından "TEMASSIZ" olmayarak yani şifre ile alışveriş yap kartın kullanıma açılır. (eğer bunu yaptıysan zaten bankayı ara)
Mesaj otomatik birleştirildi:

ziraat kartın ile marketten veya herhangi bir pos cihazından "TEMASSIZ" olmayarak yani şifre ile alışveriş yap kartın kullanıma açılır. (eğer bunu yaptıysan zaten bankayı ara)
yanlış yazmışım düzelttim

oguz-han

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Oğuzhan D

yanlış yazmışım düzelttim
Yıllardır kullandığım kart hocam sıkıntı yok, bankayı aradım tarayıcınızı değiştirin diyor, işe yaramayacağını bile bile değiştim ama nafile. Bence asıl problem Amazon un istediği ekstre adresi saçmalığı. Doğrulamayı bu adres ile yapıyor sanırım. Kardeşime onun hesabından kendi kartımla alacaktım ama izin vermedi.

Birileri

80+
3 saatlik uğraşının sonunda elime koca bir hiç geçti. En az 15 kere sipariş verdim hepsi ziraat bankası tarafından reddedildi. Kart üzerindeki isim soyisim kısmını Türkçe karakter olmadan yaptım olmadı, kartın adresi ne ise onu ekstre adresi olarak seçtim olmadı. Bir türlü alamadım gitti lanet olası telefonu
Başka hesapta kullandığın bir kartsa olmuyor, sanal kart oluşturup öyle satın al.

Yıllardır kullandığım kart hocam sıkıntı yok, bankayı aradım tarayıcınızı değiştirin diyor, işe yaramayacağını bile bile değiştim ama nafile. Bence asıl problem Amazon un istediği ekstre adresi saçmalığı. Doğrulamayı bu adres ile yapıyor sanırım. Kardeşime onun hesabından kendi kartımla alacaktım ama izin vermedi.
Kardeşinin hesabından satın almana da gerek yok, teslimat adresini ve fatura bilgilerini güncellersen sorun olmaz. Yine de kardeşinin hesabından almak istiyorsan sanal karttan başka çözüm yok. Ücretsiz 4 taksitte yapabiliyorsun ziraatten haberin olsun, sanal kart içinde asıl kart içinde geçerli bu durum.

oguz-han

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Oğuzhan D
Kendi hesabımdan kardeşimin TC sini girip sanal kartla yaptım yine olmadı. Yeni sanal kart açtım sipariş verdim en son durum şu şekil. Muhtemelen bu da iptal olacak
Screenshot_2023-11-14-23-03-58-58_3aea4af51f236e4932235fdada7d1643.jpg

MustafaaY

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
369
İsim
Mustafa Yeşilyurt
Gsb nin android uygulamasıni guncelleyince başvuru ekranı çıkıyor.
Yalnız faturada IMEI olmuyacak diyenler buna ne diyecek peki?
Amazona bastırın faturaya IMEI eklesinler
Faturada yazan IMEI ne yapıcaklar zaten oraya IMEI yazıyorsun

Dahası  
Reaksiyon skoru
3
İsim
ramazan sefa
resmi gazetede yazılana göre faturada IMEI numarası yazma şartı bulunuyor.

Birileri

80+
Kendi hesabımdan kardeşimin TC sini girip sanal kartla yaptım yine olmadı. Yeni sanal kart açtım sipariş verdim en son durum şu şekil. Muhtemelen bu da iptal olacak Alıntıyı görüntüle
İki kardeşime de satın aldım ziraat kartımdan, biri kendi hesabımdan (Teslimat adresi ve fatura adresini güncelleyip), diğeri kardeşimin hesabından satın alındı. Kendi hesabımdan direkt asıl kartımla satın aldım, kardeşimin hesabından sanal kartı kullanıp satın aldım. Önce kardeşimin hesabından da asıl kart ile denedim ve başına gelenler benim de başıma geldi. En son ödeme yöntemini güncelle dedikten sonra sanal kart ile denedim 10 dakika sonra karttan çekti. Kendi hesabından çekiyorsan teslimat adresini değiştirmen yetmez hesabım sayfasından vergi mükellefleri ve fatura bilgileri kısmına gir ordan fatura bilgilerini güncelle sonra sorun olmasın.

Dahası  
Reaksiyon skoru
87
İsim
Bahri Karakoç
bu telefonun fiyatı düşüp gidiyor, ben 256 gb ını 11700 e almıstım, parmak izi dışında gayet memnunum. Kullanan varsa aydınlatsın, parmak izi ekranın içinde ve stabil okumuyor parmağı napmak lazım?

ExPeror

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
377
İsim
Cenk
Top Bottom