Arama sonuçları: *

1. H

Müzik Hakkında Her şey

12-13
  2. H

Müzik Hakkında Her şey

hocam ibanez grg170dx alacagım ikinci el almak mantıklı mı yoksa sıfır almalıyız 0 alacaksak nereden almalıyız ikinci el olarak önerebileceğiniz ilan varmı ?
  3. H

Elektro gitar seçimi konusunda yardım

H Hocam Ibanez grg 170dx alacağım hangi siteden almamı önerirsiniz?
  4. H

2 haftada saç ne kadar uzar?

bende beyazlatma yok hocam spreyden olacagını da sanmıyorum böyle bir şey olsa kızlar veya bayanlar kullanmaz diye düşünüyorum
  5. H

Ben direk ne uzak ne yakın ne de saçı ayırarak sıkıyorum direk saçın üstüne sıkıyorum sonra elimle yediriyorum
  6. H

Saçı çok yağlandırıyor doğrudur ben her gün veya 2 güne 1 duş alıyorum o yüzden böyle bir şey yaşamadım ve hergun kullanmanızı önermem ben şahsen her duş sonrası sıkıyorum ama siz isteseniz 2 günde 1 yapabilirsiniz
  7. H

Çözüldü✓ 5600 icin Sıvı soğutma önerisi

bitfenix diğer sıvı sogutmalara göre cok da pahalı değil f/p sıvı sogutucusu yanlış biliyorsam düzeltin ama sanırsam rpm de ayarlanıyordu yani abartıya kacacagını da düşünmüyorum ve cok iyi performans verir , maddi acıdan sağlam kule tipi hava sogutucu alıp daha ucuza kapatabilirsin o da senin...
  8. H

bende senin verdiğin örnekte ki gibi yapıyorum ve faydasını gördüm ayrıca kokusu da baya güzel spreyin fazla sıkmanı da önermem cok cabuk yaglandırabiliyor saca göre değişiyor ama ben 4-5 fıs sıkıyorum ki benim cok uzun saclarım yok
  9. H

Elektro gitar seçimi konusunda yardım

Yumuşak parçalar yerine sert parçalar çalmak beni çok mutlu ediyor o yüzden sert tonlar vazgeçilmezimiz :D
  10. H

Boyum uzuycakmı nekadar uzar

Salonda en azından arjinin al en azından boyunu uzatır lafı çok geziyor hocam bende paylaşmak istedim
  11. H

Kanıtlanmış bir etkisi olduğunu tam bilmiyorum Hacı ama en azından boy uzamasına yardımcı olduğunu duydum ki mantıken de çelişmiyor Arjinin vücutta protein oluşumunda yardımcı olan bir amino asit diye geçer
  12. H

Bir çeşit suplement 1706847890 Aminoasit
  13. H

Arjinin'i araştır derim
  14. H

Sistemim ne kadar eder?

https://www.itopya.com/teknohayat-13amd-ryzen-5-5500msi-geforce-rtx-4060-ventus-2x-black-8gb-oc16gb-ddr4480gb-nvme-m2-_h25186
  15. H

Yardım 2 Monitör arasında kaldım acil

Ak akçeden bir kontrol etsene
  16. H

Bu sistemi alıyorum? ( DDR5&4060)

3. Link harici açılmıyor
  17. H

Ryzen 5 5600x ve rx 6800 darboğaz

Oraya bakmadım 1706769296 Ama yinede güvenilir değil
  18. H

Vatana bilgisayar toplattım bakabilirmisiniz

İ5 11. Nesil 4060 i sorunsuz besler yeni nesil oyunlarda da zorluk çektirmez
Top Bottom