Arama sonuçları: *

• Users: aht.furkan
  • Content: Konular
  • Order by date
  1. aht.furkan

Yardım cooler master hyper 212 evo kule tipi soğutucu fan sesleri

soğutucu bloğum sağlam fakat fan bozuk çok fazla tıkır tıkır sesler çıkıyo yani görmezden gelinemicek kadar çok fan pc kapalıykende çok dönmüyo bi yağ dökücem denicem olmazsa fanlarına baktım bu modelin ama bulamadım sorun düzelmezse takabiliceğim bi fan önerir misiniz
  2. aht.furkan

Yardım Ready Or not düşük fps 4060 ti

4060 ti 16 gb var i5 13400f işlemcim var 32 gb ram var ama bu ready or not 40 fps e düşüyo nasıl düzeltebilirim bunu
  3. aht.furkan

Öneri Bu gamepad alınır mı

https://www.hepsiburada.com/comse-24g-effaf-rgb-iikli-kablosuz-oyun-kolu-ps4-ps3-pc-android-tv-telefon-uyumlu-p-HBCV0000333BN6?magaza=erbayelektronik&url_src=and-product-detail Tasırımı hoşuma gitti ve çok ucuz aklıma ucuzsa vardır illeti geldi bi sorıyim dedim kullanan bilen var mı ?
  4. aht.furkan

Hitman suikast dünyasında kaç oyun var ?

Hitman suikast dünyası epic games de indirimde baya alınır mı oyun güzel mi birde içinde hitman 1 2 3 hepsi var mı yoksa 3 mü sadece
  5. aht.furkan

Yardım Monitörüm çok ısınıyo

eski ekranım daha çok ısınıyodu ama bunu yeni aldım asus vg249q3a 180 hz modeli 165 hz geliyo monitör overclock ile 180 hz yaptım monitörün kendi ayarlarında vardı overclock seçeneği zaten isminde de 180 hz yazıyo ama ısınıyo alt tarafları benim için bi problem değil de sıkıntı oluşturur mu eski...
  6. aht.furkan

Yardım Donanım arşivi forum çok internet yiyor

Da forumun uygulamasını indirdim telefonuma giriyorum bakıyorum arada ama 10 aralıkdan bugüne yani 20 günde falan 2 gb internet yemiş, yt den video izlesem bu kadar yemiyo hiçbişe bu kadar yemiyo internetimi forumu ilk kullanmaya başladığımds bu kadar yediğinin farkında değildim o ay 8 gb...
  7. aht.furkan

Aynı ekran kartı farklı işlemci çok fark yaratır mı ?

Bir sorum var mesela 4060 ti i5 13400 ile ryzen 7 5800 x veya 7800x3d aralarında çok fazla fark olur mu online oyunlarda olur diye biliyorum valorant gibi ama diğerlerini merak ediyorum mesela cyberpunk veya ne biliyim rdr2 4060 ti ve bu işlemciler arasında çok fazla fps farkı oluyo mu
  8. aht.furkan

Yardım Bu monitör alınır mı ?

https://www.teknosa.com/asus-tuf-gaming-vg249q3a-238-1-ms-180-hz-freesync-fhd-oyuncu-monitoru-p-788400758?shopId=2572&utm_source=akakce.com&utm_medium=comparison&v=1.68.9 ghostingsiz ips panel bi monitör istiyorum odysey g3 144hz va panel kullanıyorum bıktım ghostingden sizce bu monitör alınır...
  9. aht.furkan

Öneri Elden ring 23 dolara alınır mı sizce ??

Elden ring 23 dolara alınır mı sekiro dan illallah ettim bıraktım 5 saatre oynıcak vaktim olmadığı için ilerde oynıcam elden ring dede öyle bişey yaşar mıyım sekiro kadar zor mu yoksa daha çok zevk alınabilicek bi oyun mu ?
  10. aht.furkan

Yardım Bu monitör alınır mı ?

https://www.hepsiburada.com/casper-excalibur-me238fif-d-238-200hz-1ms-300nit-fast-ips-hdmidisplay-port-freesync--g-sync-full-hd-monitr-p-HBCV00004PY6SB?url_src=and-product-detail Normalde 240 hz bi monitör istyorum ghostingsiz ips panel benim samsung 144 hz odysey g3 var çok kötü gerçekten...
  11. aht.furkan

Yardım pc için orjinal pes 2021 nasıl bulabilirim

pes 2021 orjinal arıyorum nerden alabilirim crack yüklemek istemiyorum pc yeni ama bakıcaz bulamazsam mecbur crack efotbal 24 oynanmıcak derecede kötü
  12. aht.furkan

Öneri Forza Horizon 5 16 dolara alınır mı

sa forza horizon 5 steamden almak istiyorum steamde hazır bakiyem var gamepass alsam çok oyun oynıcak vaktim yok indirimde alıyım kenarda dursun arada girerim online vs oynarım çıkarım diye düşünüyorum mantıklı mı sizce
  13. aht.furkan

Yardım Wifiden donanım arşivi foruma giremiyorum

Şuan mobil veri deb konu açıyorum wifi ile girdiğim zaman 403 forbidden diyo wifi yavaş da değil neden böyle oluyo bilen var mı
  14. aht.furkan

Epic Games indirimlerinde ne alınmalı

Epic games kış indirimleri için oyun önerebilir misiniz güzel bi sepet lazım
  15. aht.furkan

2k fps çok düşürür mi

4060 ti 16 gb var i5 13400f 2k da çok fps düşürür mü ne kadar fark eder tahminen
  16. aht.furkan

280 hz 6169 TL monitör ??

https://www.hepsiburada.com/gamebooster-gb-2428ff-238-280hz-1ms-ss-ips-fhd-freesync-g-sync-hdmi2dp2-flat-gaming-monitr-p-HBCV00004488EM?url_src=and-product-detail Bu monitör de ips yazıyo 280 hz 1 ms ama 6169 TL ben mi bilmiyorum fiyatları yoksa bu monitör aşırı f/p bişey mi yada dandik bişey...
  17. aht.furkan

Cooler Master hyper 212 evo

Eski kasadan kalma cooler master hyper 212 evo kule tipi soğutucu var eski evo v2 olan yeni değil oma altta bırakıcağım upgrade kitten aldım lga 1700 soket i5 13400f işlemcime takmayı düşünüyorum 4060 ti 16gb ekran kartı var cyberpunkda 89 dereceye çıkıyo işlemci eski sürüm evo hala iyi...
  18. aht.furkan

Öneri Forza horizon 5 en ucuz nerede

Forza horizon online olduğu için orjinal almak istiyorum bazı diğer hikayeli oyunları zaten 20 liraya hesap alıp bitiriyorum ama horizon 5 baya pahalı ucuza key satan güvenilir site var mı bildiğiniz
  19. aht.furkan

Öneri f/p sıvı soğutma önerisi

240 veya 120 mm sıvı soğutma lazım işlemcim i5 13400f ekran kartı 4060 ti cyberpunkda 89 dereceyi görüyo kasama 360 sığmıyo max 240 üst tarafa çok fazla bütçem yok maximum 3000 TL 2000 TL bandında olursa çok güzel olur kaliteli uzun süre gidicek bişe arıyorum çok bir bilgim yok sıvı soğutma...
  20. aht.furkan

İşlemci kullanımım %100

Oyunlarda işlemci kullanımım %100 oluyo ekran kartı 40 80 arası gidip geliyo Ekran kartım 4060 ti 16 gb İşlemcim i5 13400f
Top Bottom