Arama sonuçları: *

• Users: fine
  • Order by date
  1. F

TikTok rezillikleri bitmiyor! Bunu da gördük...

Nereden başvuru yapıyoruz 🤪
  2. F

Galatasaray, F**Ö ve Ali Koç

Montaj video kullanacak kadar düşmelerini beklemiyordum. Allah rakibin bile onurlusunu versin.
  3. F

STEAM HESABIM NE KADAR EDER

30 dolar bile etmez değerli envanterin yoksa veyahut levelin yüksek değilse.
  4. F

Steam İşlemcimi Zorluyor

Oyun inerken diske veri yazdığından işlemci kullanımı artıyor doğal olarak. Bu da işlemci ısısının artmasına sebep oluyor. Konunun Steam'le hiçbir alakası yok dolayısıyla.
  5. F

FM24 internetsiz oynanır mı?

Oynanır, kendimden biliyorum.
  6. F

CS2 den durduk yere vac ban yedim

Hatalıysa otomatik kaldırılır atılan ban, senin bir şey yapmana gerek yok.
  7. F

Fifa hesap bağlama hakkında yardım

Kardeşim algı kıtlığı mı var sende? EA Play Pro da alsan, oyunu Epic'ten de alsan bütün ilerlemeler oyunu oynadığın EA hesabına kaydedilir. Platform değiştirmedikçe (PC'den PS5'e geçme gibi vs.) doğru hesabı kullanırsan ilerlemeler kaybolmaz. Belli ki yapamamışsın.
  8. F

Alakası yok. Ben de öyle oynuyorum yeniden başlama falan yok. Doğru bağlasaydın olurdu.
  9. F

İndirme hızım hakinda yardim lazim

Yahu Allah aşkına git de bir MB/Mb farkını öğrenip gel. İki saat bunu anlatamayacağım şimdi, al oku aşağıdan. https://www.hepsiburada.com/modemler-c-45?nedir=Mbps
  10. F

SACHA BOEY ! Bayern Münih 32 Milyon Euro İle Anlaşmaya Vardı !

Gayet iyi anlıyorum da braindead insanlarla anlaşamıyorum. Söylediklerimi anlayacak kadar zeka kırıntısına sahip olmuyorlar genelde.
  11. F

Adı üzerinde sorun, sorunlar da çözülmek için varlar. Gerçi senin gibi braindead birisi nereden anlasın bunu.
  12. F

İndirme hızım hakinda yardim lazim

Sabit kalmamasının sebebi oyunun dosyalarının diske yazılıyor olması. Fotoğrafta da görüldüğü üzere saniyelik 1.5MB disk kullanımı mevcut, bu da indirme hızının sabit kalmamasına sebep oluyor.
  13. F

Bağlarsın. Oyunu Steam'den açarken EA hesabını bağlamanı istiyor zaten.
  14. F

Sana ne oğlum sattıysa?
  15. F

Almanya'dan tuvalet temizliği teklifi gelse topuklarını kıçına vura vura kaçacak birisi için fazla ofansif bir cümle olmuş.
  16. F

sistemin spiderman 2 çıkmış korsanı kaldırırmı

kaldirir kiral bir piroblem olmaz. 4K ultra ayarlarda akarsin.
  17. F

Hayatımda Gördüğüm En Kötü Oyun

Neyini eleştireyim oyunun? Sen kolsuzsan oyun ne yapsın? Her ne kadar oyun bile olsa iş bilekte bitiyor ki o da sende yok.
  18. F

Hogwarts Legacy 360TL'ye alınır mı?

Jedi Survivor veya türü seviyorsan MK1. Online falan akarsın MK1'de, uzun süre götürür.
  19. F

Hogwarts Legacy 360TL'ye alınır mı?

Yaaaani, bi' bakılabilir. Über bir beklentin yoksa 15 20 saat eğlendirir sonrada sıkar zaten tekrara düştüğü için.
  20. F

Hayatımda Gördüğüm En Kötü Oyun

Beceremediğin kadrondan belli. Şu kadroyla Div 5'te takılıyorsan ve WL'de 12 win alıyorsan bence oyuna hiç çamur atma.
Top Bottom