Arama sonuçları: *

1. E

Çözüldü✓ 2. Monitörüm yere düştü ve resimdeki gibi renk renk oldu.

Kedinizin sokaktaki arkadaşlarıyla tanışma zamanı gelmiş😂 Geçmiş olsun bir tamirciye sorun yinede yada bir açıp bakın belki birşeyler yapabilirsiniz
  2. E

Açılış logosu yeşil renkle başlıyor

Bilgisayarı açarken ekran logosu yeşil Sadece o sıra başka bir durum devam etme yok 1703960260
  3. E

2k monitör önerisi 10k++

https://www.pttavm.com/27-msi-g274qpf-qd-rapid-ips-wqhd-1ms-170hz-hdmi-dp-p-742374850?utm_source=akakce.com&utm_medium=fiyat-kiyaslama&utm_campaign=akakce&v=1.54.5 Bunda karar kıldım sıkıntı yaşarsam direk gidip Asus alıcam
  4. E

Corsair Katar pro xt vs Glorius model O-Minius

Bence 4-5 gün sürer
  5. E

Corsair Katar pro xt vs Glorius model O-Minius

İkisi hakkında da bilgim yok ama ben hoş görünüyor ve ufak diye glorius model aldım bugün
  6. E

Sistem hakkında yorum yapar mısınız

10 numara sistem kafadan 8-10k karın var hayırlı olsun
  7. E

GencerGaming Taksit seçenekleri

Kredi kartı varsa limit olması lazım mesela 20k ya sistem alıcaksın kart limitinin 20 üstü olması lazım sonra dediğin gibi aydan aya ( hesap kesim ve ödeme tarihleri arasında ) kartın ödemesini yaparsın 1703885905 Ve şunuda belirteyim mesela ben 50k ya axes kartla bilgisayar aldım juzdan...
  8. E

GencerGaming Taksit seçenekleri

Hangi Kartı kullanıyorsun
  9. E

🔥İndirim Glorious Model O Minus Siyah Kablolu Gaming Mouse %67 İndirim 549 TL

Taksit seçeneği çıkmıyor Taksit seçeneğini secmedin hatası alıyorum
  10. E

Çözüldü✓ Sıvı Soğutma Montajında Yardım

Bakalım birleştirdim on panelde ki 3 fanı ayrı ayrı takmışlar bende hepsine eşit gitsin diye toplam 6 fan RGB sini 2 2 2 bağladım 3 sokete taktım monitör yarın gelicek denicem inşallah güzel olan şeylerin bizim için hayırlısı olur yardımların için çok sağol
  11. E

RGB header 12 numaraya taksam olmaz dimi Onun yanındaki gen 2.3 e 2.2 ye filan takmam lazım
  12. E

Anakart Asus tuf b650m plus modeli 1703851809 1703851993 Fanların güç kablolarını o aparatla tek kablo yaptım CPU fana takıcam ama bu yanındaki diğer kablolar RGB kablosu sanırım onları napicam nasıl yapıcam bilemedim
  13. E

Kolay gelsin hocam benimde bir sorum olacaktı aynı anakarta sahibim MSI MAG CORELİQUİD M240 sıvı soğutmam var Fan kablolarını pompanın da dahil sorun yok ayarlarım ama rbg kablolarını nasıl takıcam bilmiyorum
  14. E

Sisteme uygun anakart ve kasa tavsiyesi

Tutulan güzel bir anakart hem çıkışıda 2022 sanırım yanlış bakmadıysam Hem aslında bu iyi bir şey bios güncellemeler oturmuş olur Kasa olarak buda oldukça hava akışı iyi bir model ama yinede genel olarak kasalar hakkında pek bir bilgim yok Forumda lian modellerini öneriyorlar açılan konulara...
  15. E

Sisteme uygun anakart ve kasa tavsiyesi

https://www.akakce.com/anakart/en-ucuz-msi-mag-b650-tomahawk-wi-fi-amd-am5-ddr5-atx-fiyati,30374310.html https://www.akakce.com/bilgisayar-kasasi/en-ucuz-cooler-master-masterbox-td500-v2-siyah-argb-usb-3-2-tempered-glass-atx-mid-tower-kasa-fiyati,277747201.html
  16. Tunçmatik digitech Eco2000

Tunçmatik digitech Eco2000

Alalı baya 1,5 yıl oldu herhangi bir sorunu yok Aküleri tam ve sağlıklı bakımı yapıldı
  17. E

Tunçmatik 2000va kullanayım mı

Arkadaşlar elimde boşa çıkmış tunçmatik digitech Eco 2000 var Köyde elektrik çok fazla sıkıntı oluyor diye televizyonu koruması için alınmıştı 1 seneyi geçti ( 3 kez televizyon değiştirdik belli başlı başka sebeplerde dahil ) Şimdi ben bunu kullanayım mı yeni bilgisayar aldım bilgisayarıda korur...
  18. E

MSI 27'' G274QPF QD Flat IPS 2560X1440 (WQHD) 16:9 170HZ 9.599TL

Kaç güne gelir tahmini
  19. E

2k monitör önerisi 10k++

FPS oyunları oynanır sistem 2k yı karşılayacak bir sistemse eğer
  20. E

2k monitör önerisi 10k++

Nasıl alıcam hangi satıcı filan yardımcı olursanız sevinirim
Top Bottom