Arama sonuçları: *

1. B

arkadaşlar bu site gerçek puma sitesimi

hiçbir yerde aradığım ayakkabı stokta yok sadece burda var bütün bedenleri banada sahte gibi geldi
  2. B

arkadaşlar bu site gerçek puma sitesimi

https://www.puma-turkiye-outlet.com/ puma nın gerçek sitesimi çözemedim beyler bi şüphelendim gerçek sitesimidir dolandırılmayalım ciddi indirimler var
  3. B

Puma türkiye sitesi gerçek mi

hocam naptın aldınmı ayakkabı bende aynı şüpheye düştüm alayımmı
  4. B

GPU Yüzde Yüz kullanmıyor

Pubg yükledim yüzde 99 kullanıyor oyuna göre değişiyor demekki
  5. B

anladım hocam şu an rust var full ayarlarda oynadığım zaman rustı yine aynı yüzde 40-50 arası kullanıyo bide gta5 te deneyeceğim bakalım
  6. B

Yarın bakıcam insallah kardesim adam 4060 la yüzde 95 gpu ile 350 450 fps alıyo ben 4070 le yüzde 50 ile 250 fps falan alıyorum cs de işte bu canımı sıktı yani 😂
  7. B

şöyle mesela bugün pc hocasının videosunu izledim adam 460 ti ekran kartıyla cs de yüzde 95 kullanım alıyo benim yüzde 60 ı geçmiyor 1706314674 yani bütün testlere baktım gerek donanum arşivi olsun gerek pc hocası olsun test ettikleri bütün kartlarda yüzde 95 alıyo bu adamlar bende neden yüzde...
  8. B

tamamdır agam 1706313701 bu arada cs de oyun esnasında yüzde 50 ama takım seçme tuşu yani m tuşuna bastığımda yüzde 90 a çıkıyo kapattığımda tekrar yüzde 50 :D
  9. B

yaklaşık 15 dk Furmark testi yaptım cpu kullanımı yüzde 96 yı geçmedi yüzde yüz olmasada yüzde 96 iyi midir? hocam 1706312770 işlemci kullanımı yüzde 35-50 arası hocam
  10. B

tamamdır hocam 1706311289 ekran kartı asus dual 4070 işlemci i5 13400f
  11. B

kanka youtube ta bütün videolara bakıyorum pc hocası olsun donanım arşivi olsun pc restlerinde cs2 oynadıkları zaman bütün test ettikleri pc ler yüzde 95-99 alıyo bende 45 bunu anlamıyorum yani bu arada tld ne oluyo bilmediğimden soruyorum
  12. B

rust olur cs2 olur kullanmıyo yani
  13. B

Arkadaşlar oyunlarda GPU yüzde 45-65 arası kullanıyor nasıl yüzde yüz yapabilirim yardımcı olurmusunuz
  14. B

İnce hesap iade sistemi nasıl çalışıyor

kanka siteye gir sparişlerim tuşuna tıkla sol üstte orda kırmızı bi şekilde iade değişim tuşu var ona tıkla ordan yaparsın
  15. B

Şu ekran kartına kaç k monitör alayım

evet özellik olarak baya iyi ama dediğin gibi kronik bi sıkıntısı varmı diye araştırmak lazım
  16. B

şöyle bişi düşünüyorum knk https://www.gaming.gen.tr/urun/328893/asus-tuf-gaming-vg27aq3a-27-inc-180hz-1ms-qhd-adaptive-sync-fast-ips-gaming-monitor/?ref=akakce&v=1.89.7 1703276532 şöyle bişi düşünüyorum knk...
  17. B

işlemci i513400F knk
  18. B

eyvallah solasın kardeşim
  19. B

Arkadaşlar Asus dual 4070 12 gb ekran kartı var 4k monitörmü alayım yoksa 2k yeterlimi önerdiğiniz bi monitör varmı
  20. B

Bu anakart bu ssd ye uyumlumudur

gerçi evet sende haklısın :D şu var kanka ama markaya güvenemedim Kioxia Exceria Pro LSE10Z001TG8 1TB 7300/6400MB/s PCIe NVMe M.2 SSD Disk
Top Bottom