Arama sonuçları: *

1. O

🔥İndirim ViewSonic XG2431 8499 TL N11

Tekrar değisim oldu ve urunu yeniden siparis etmem icin iade yatirdilar. Tamamen formalite tabi ürün bana çoktan gelmişti. 3. Urunum tertemiz ne turuncu isik problemi var ne ghosting ne de ölü piksel. Gayet relaxim.
  2. O

🔥İndirim ViewSonic XG2431 8499 TL N11

Hocam merhabalar. Ben de monitore sahibim ancak 2. Kez degisime gondermek zorunda kaldim. Sizde de siyah ekrandayken bakis aciniza gore turunculuk gorunuyor mu? Yoksa normal siyah ve isiklandirmanin rengi mi gorunuyor? Bende siyah ekranda turunculasma var da.
  3. O

Ryzen 5 5600 + Sycthe Ninja 5 Soğutma Problemi

Hepsine baktım ya özellikle ayarlıyorum onları problem yok onlarda
  4. O

Aşırı fazla Voltaj çektiğine göre işlemci takoz hocam. Pek çözülebilecek gibi değil sanırım... İşlemci haddinden fazla ısınıyor muhtemelen. Şimdi ayarları düzeltip R23 testi yaptım 76.9 dereceyi gördü maksimum ve 75 derece anlık sıcaklığıydı test boyunca. Aldığı puan ise 11.108. 1701353505 Bu...
  5. O

Hocam hiç sormayın PBO yapıp -15 verdim. Çoğu şey otomatikte ve +300 verdiğim halde yine de +200 yükseltti zaten. CR23 soktuğumda ise karşılaştığım tablo canımı sıktı direkt geri düzelttim mevcut ayarlara :D . Bende ram 3200Mhz CL16. CR23 de 10098 puan alınca moralim daha da çok bozuldu...
  6. O

Garip... Hangi ayarları yaptınız acaba? Detaylı gönderme şansınız var mı? Takozun da takozu geldi galiba bana işlemci olarak :D
  7. O

Hocam kasa Thermaltake Core V71 modeli. 200mm fan var ön tarafta 2 tane bir tane de egzoz fan var 140mm. Kasanın içi buz gibi. Termal macunu tekrar değiştirdim bu kez çok dikkat ederek sürdüm ve değerler yine aynı. Anladığım kadarıyla soğutucuya bir anda ısınan işlemcinin sıcaklığı iletilmiyor...
  8. O

Hocam PBO kullanmayı istememe sebebim MHZ değerlerinin Valorant gibi oyunlarda stabil bir çizgide kalmaması. PBO sürekli ihtiyaç duyulduğunda yükseltip azalttığı için minimum 3.5GHZ de kalarak performans veriyor. O sebeple statik OC yapıyorum. İşlemciyi hep stabil kullanmak için yani. PBO güzel...
  9. O

Yazıyorum hemen
  10. O

Arkadaşlar herkese iyi forumlar. Bende Ryzen 5 5600 işlemci + Sycthe Ninja 5 CPU Soğutma mevcut. OverClock yapan birisiyim ve yaklaşık 1 senedir OC ile 4.6Ghz - 1.2V değerlerinde stabil şekilde işlemcimi kullanıyordum. Geçen günlerde BIOS güncellemesi gelmişti, yaptım ve yine değerleri aynı...
Top Bottom