Arama sonuçları: *

1. LefkaSM

Valorant İçin İşlemci ve Anakart Önerisi

Saolun hocam link atmaya üsenmiştim :D
  2. LefkaSM

Valorant İçin İşlemci ve Anakart Önerisi

Amd 5600 / msi 550m
  3. LefkaSM

Kronik tekerlek sorunu olmayan mouse lütfen

Tavsiyem 1000 TL altıdır ms109 yazılımını kurmazsan gayet güzel hatırladıgım üzere kulaklıkve telefona kulaklık ila beraber 1300 ödemistim kumaş sarma kendim kullanıom
  4. LefkaSM

Laptop Bakım Performans Farkı?

Birebir aynı olmasa bile 110 olur çok uzun isida kalmadıysa bakımda parçalara dikkat et döner benim görüşüm
  5. LefkaSM

Yardım Nzxt h6 flow rgb olmayan versiyon alınır mı?

Sistem açılmıyor hocam
  6. LefkaSM

Gta 5 PC indirmek lazım

Gta 5 20.40 usdt şu anda alırsa dolandırılma ihtimali yada oyunun çıkmama ihtimali çok riske değmez
  7. LefkaSM

Işlemci üzeri termal

Tmm hocam bi an garipsedim sürekli yaptıgım için saolun
  8. LefkaSM

Işlemci üzeri termal

Kendini kapatması baslangıç ekranında fanı kaldırıp tekrar taktım düzeldi
  9. LefkaSM

Işlemci üzeri termal

Işlemci üzerinde termal degistim daha öncelerde olduğundan farklı şekilde psu kendini kapattı sonra tekrar söktüm geri taktım bi sorun olmadı daha önceleri farklı cihazlarda yapmıştım laptop kasa tarzı ilk defa başıma geldi fps degerleri konusunda bi fark yok i5 11. Nesil işlemci stok fan
  10. LefkaSM

Windows gezginini kapatınca ses gelmemesi

Tekrar çalıstıramazsınız görev yöneticisinden zaten mantıken bakarsanız windows bu tür şeyleri arkada kapalı görünse bile açık tutuyor örnegin discord kapalı olsa bile ses almanızı sağlıyor ama eger valorantın sistemi içine kurabilirseniz çalısıcagını umuyorum ama buda vanguardı tetikleyip ban...
  11. LefkaSM

8GB RAM oyunlara yeter mi?

Idare eder 2021 yılına kadar olanlar belki zorlanır ama düşüncem eh işte
  12. LefkaSM

hangisi daha iyi önerilere açık

Paketleme insan eli sonuçta adamlar herkese en iyisini yapamaz itopyada magzadan alma şansı varmı bilmiyorum ama arastırın imkanınız varsa elden alın
  13. LefkaSM

Tam anlayamadım burda neyi kast ettiniz ama şöyle anlatayım 5600 16gb 2 tane ram var i3 13. Nesilde ise 8gb 2 tane ram var yani ram sorunu çektirmez ikiside 4060 zaten iyi bi kart amd işlemci ve nvidia kart sogutmayı iyi tutarsan proglem çıkmaz amd islemciler çok ısınır çünkü 1705573502 Işlemci...
  14. LefkaSM

5600 lü daha iyi
  15. LefkaSM

Öneri Logitech G410 klavye ve Aoc 25g3zm monitör alınır mı ?

https://www.akakce.com/klavye/en-ucuz-logitech-g213-prodigy-kablolu-oyuncu-si-fiyati,8758754.html BU daha füzenli olur 1705572826 Kendim g512 kullanıyorumda o da biraz tuzlu fiyat 1705572906...
  16. LefkaSM

Merhaba bi reklam gördüm alınır mı

60 TL ? Normalmi sence yani normal ise riske atılacak paran varsa al ama dolanrörma ihtimali %85 90
  17. LefkaSM

Max 24k bütçe var hangi laptopu almalyım

Illa laptop ise attıgın iyi 30 çikarsan 3060 bulursun daha iyi olur ama masaüstü kullanabilirsen öyle al
  18. LefkaSM

Bu klavye alınır mı? ?

O konu hakkında pek yorum yapamam sadece ilk attıgın iyi sonradan attıgın eh işte
  19. LefkaSM

Bu klavye alınır mı? ?

Orda tek fark red switchin tümseği yok yani tak tuk ses yapmıyo mekanik klavye olarak bakarsak eski pazar klavyeleri vardı mantarlı o kadar hassasta degil abanmanda gerekmiyo ideal
Top Bottom