Neler Yeni

Bu klavye alınır mı? ?

Mvnmt35

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
32
İsim
Mehmet

Xpg summoner klavyemi iade ettim yazılım kısmı berbat ötesi ve klavyeyi kullanılamaz hale getiriyor diye bu klavye nasıldır bir tek beni düşündüren switchleri nasıl en iyisi sanırım cherry marka switchler ne diyorsunuz

kumarga

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
390
İsim
Alkan Köroğlu

Xpg summoner klavyemi iade ettim yazılım kısmı berbat ötesi ve klavyeyi kullanılamaz hale getiriyor diye bu klavye nasıldır bir tek beni düşündüren switchleri nasıl en iyisi sanırım cherry marka switchler ne diyorsunuz
custom klavyeler daha iyi olabilir @MuratTheFounderOfGariban

LefkaSM

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
135
İsim
Ali

Mvnmt35

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
32
İsim
Mehmet
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Ilk attığın tokatlar ben g512 kullanıyorum ışıklandırma önemli ise o fiyata çıkabilirsin ama ilk attığın link daha iyi
ışıklandırma önemli değil ondada renk var sonuçta bana önemli olan switch kalitesi uzun ömürlülüğü ve bilek desteği tam boyut ve sol ctrl ve shift tuşlarınında büyük olmasıda benim için bir artı çok kullandığım için tuşları çokmu hassas peki ilk linkteki tuş basım hassasiyeti

LefkaSM

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
135
İsim
Ali
ışıklandırma önemli değil ondada renk var sonuçta bana önemli olan switch kalitesi uzun ömürlülüğü ve bilek desteği tam boyut ve sol ctrl ve shift tuşlarınında büyük olmasıda benim için bir artı çok kullandığım için tuşları çokmu hassas peki ilk linkteki tuş basım hassasiyeti
Orda tek fark red switchin tümseği yok yani tak tuk ses yapmıyo mekanik klavye olarak bakarsak eski pazar klavyeleri vardı mantarlı o kadar hassasta degil abanmanda gerekmiyo ideal

Mvnmt35

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
32
İsim
Mehmet
Orda tek fark red switchin tümseği yok yani tak tuk ses yapmıyo mekanik klavye olarak bakarsak eski pazar klavyeleri vardı mantarlı o kadar hassasta degil abanmanda gerekmiyo ideal
bu klavye çok iyi o zaman anlamadığım cherry mx en iyi switch markası diye biliyordum bunda rog optik mekanik diye bir kavram var dahamı kaliteli dahamı kötü bilemedim

LefkaSM

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
135
İsim
Ali
bu klavye çok iyi o zaman anlamadığım cherry mx en iyi switch markası diye biliyordum bunda rog optik mekanik diye bir kavram var dahamı kaliteli dahamı kötü bilemedim
O konu hakkında pek yorum yapamam sadece ilk attıgın iyi sonradan attıgın eh işte

Mvnmt35

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
32
İsim
Mehmet
ama
O konu hakkında pek yorum yapamam sadece ilk attıgın iyi sonradan attıgın eh işte
teşekkürler sanırım bende ilk linktekini alacağım xpg den sonra üzmez diye düşünüyorum

freygasm

80+ Gold
Cherry mx en iyi değil en dayanıklılardan.

freygasm

80+ Gold
rog optik olanada 100 milyon basım ömrü yazıyor çok daha yüksek değilmi
Ben basım ömrü yerine ses ve basım hissiyatına göre tercih ediyorum, isterse 200m ömrü olsun bir gün çift basma sorunu vs yapamayacağının garantisi yok. O yüzden hotswap klavyeler tercih ediyorum.

Mvnmt35

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
32
İsim
Mehmet
Ben basım ömrü yerine ses ve basım hissiyatına göre tercih ediyorum, isterse 200m ömrü olsun bir gün çift basma sorunu vs yapamayacağının garantisi yok. O yüzden hotswap klavyeler tercih ediyorum.
zaten böyle araştırdıkça alasım gelmiyor hocam mekanik sorunlu o sorunlu bu sorunlu ne alacağımı şaşırdım xpg summoner aldım ucuz diye ucuz etin yahniside yavan oldu iade ettim

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
922,277
Üyeler
143,120
Son üye
Wearm
Top Bottom