Arama sonuçları: *

1. O

Sadece Valorantta fps drop yaşıyorum yardımcı olur musunuz?

monitörüm 1080p 2 k ya nasıl çekicem oyunu
  2. O

yaptım fps 600 700 yükseldi ama genede droplar devam ediyor değişen bir şey yok
  3. O

bios güncellemesi nasıl yapılıyor bilmiyorum tehlikeli bir işlem değil mi ? 1701987922 Evet hocam XPM den ayaraldım
  4. O

Hepsini denedim hocam bi faydası yok oyun içi ayar yapmanın :( 1701987305 Bios üzerindne kontrol edip yazıcagım hemen bi sn
  5. O

Win 10 yüklü onuda yaptım isterseniz dc üzerinden yayın açıp gösterebilirim herşeyi denedim ama çözüm bualamadım
  6. O

Hepsini denedim fule çektim ortaya çektim değişen bir şey olmuyor çözünürlük 1920x1080
  7. O

Fps düşüşünden şikayetim yok sorun droplanıyor deli gibi ama dediğim gibi sadece valorantta droplanıyor ve main oyunum valorant kafayı yemek üzereyim
  8. O

2 saat boyunca kaldıgımda oldu ama aynı sorun tekrar yaşanıyor düzelmiyor hiç helede takımda skill shot karekterler varsa smok atan felan fps direk 250 280 lere düşüyor droplar başlıyor 1701986942 3 kere silip tekrar yükledim ama genede aynı fps sabitliyorum gene aynı oluyor değişen bişrey...
  9. O

Evet Hem varsayılanda denedim hemde performansa yapmadıgım ayar yapmadıgım OverClock kalmadı tüm forumlarda gezdim hatalara baktım ama genede yok benimle aynı sisteme sahip olan kişilerde sıkıntı olmadıgını gördüm bencmark testleri var youtubede izliyorum sorunsuz akıcı oynuyorlar 1701986552...
  10. O

R5 5600 işlemci rx 6700 xt Ekran kartı 16 Gb 3600 mhz ram Sıvı sogutmalı ve asus tuf kasa her şey güncel tüm driverlar eskilerini yükleyip denedim aynı sorun tüm parçaların saglık testleri 100 Windows güncel Sicaklıklar 50 üzeri hiçbir zaman olmuyor sadece ve sadece valorant da drop...
Top Bottom