Arama sonuçları: *

1. E

Ramleri görmüyor ne yapılabilir?

Donanım Intel core 2 6300 1.85 GHz Windows 7 64 bit kurulu 1 GB ram vardı 2 adet daha ram aldım fakat bu ramleri bir türlü sistem tanımlamıyor hep 1 GB ram görünüyor temizlikte yaptım. Ram cinsi 1 GB 533 MHz DDR 2 ramler.
  2. E

Bu sisteme ekran kartı tavsiyesi !

Oc işlerinden pek anlamam nasıl yapılıyor yaparsak işlemci güme gider mi ?
  3. E

Msi geforce GTX 1660 süper ventus xs öç 8 GB gddr6 192 bit Nvidia darboğaz yaparmı
  4. E

HD 4850 msi 1708763870 10 bin
  5. E

Bu sisteme darboğaz yapmayacak ekran kartı tavsiyelerinizi bekliyorum.
  6. E

PC de ekran yeşilleniyor sebebi kesin nedir ?

Sürekli oluyor bilgisayar açıyorum YouTube dan sonra bu şekle geliyor oyun oynarken de oluyor.
  7. E

DDR5 ve DDR4 sistem 3sistem arasında hangisi daha iyi

DDR 5 sistem 20 saniyede açılıyor siz sistemi bir kontrol ettirin
  8. E

Vatana bilgisayar toplattım bakabilirmisiniz

Adamlar ellerinde ne kalmış varsa hepsini sana satmak istemiş
  9. E

❌İndirim Bitti! Asus Dual RTX 4070 Super 25.899₺

Sen aklını sana sakla. Kendi sistemini kurdun mu daha kolay UPGRADE edebiliyorsun. Dayama donanımla bir yere kadar.
  10. E

Hardisk 2.5 mu 3.5 olanlar

Hardisk olarak 2.5 olanlar mı yoksa 3.5 olanlar daha uzun ömürlü olur ?
  11. E

Alan Wake 2 açılmadı son sistem bilgisayar da rtx 3070 256 bit ekran kartı var.

Asus rog strix 790-a gaming wifi 2 ve i7 14700k Intel işlemci 48 GB ram var. Ekran kartı geforce rtx 3070 256 bit ekran kartı.
  12. E

❌İndirim Bitti! Cyberpunk 2077 268 tl Nays'la 215 tl

Full cyber mayber DLC mlc hepsini aldım bu fiyata steamden sonra buradaki oyunlar beleş
  13. E

Dram ışığı yanıyor sonra beni bios'a atıyor.

Arkadaşlar yeni bilgisayar aldım fakat anakartta turuncun ışık yanıyor. Power düğmesine bastığımda ilk önce kırmızı yanıyor sonra turuncu ışığa geçiyor sonra tekrar kırmızı turuncu derken bu rahat bu 4 veya 5 kere tekrarlıyor, sonra beyaz ışık ve arkasına yeşil ışık yanıp ordan beni bios...
  14. E

Asus marka topladım fakat ne ekrana görüntü geliyor nede USB ler çalışıyor

Asus marka topladım fakat ne ekrana görüntü geliyor nede USB ler çalışıyor
  15. E

Toplayacağım sistem iyi mi?

Mrb kardeşim yaklaşık 13 yıllık bilgisayarım var,7 tane ikinci el kullandığım bilgisayarı sattım benim sistem Asus anakart ve ekran kartı bunlara çok ehemmiyet göster !!! Bunlar olmazsa MSI tavsiye ederim işlemci kafam rahat olsun diyorsan Intel diyorum ram gskill kullanıyorum soğutucu hiçbir...
  16. E

The division 2 oyununda donma

Intel(R) Core(TM) i5-4670K CPU @ 3.40 GHz işlemcim hd 7950 384 bit 3 gb vram ekran kartım arızalanınca nvidia geforce 3070 8 gb ekran kartı aldım tüm güncellemeleri yaptım oyunda donma ve kasmadan dolayı oynayamıyorum eski ekran kartımda bu sorunlar yoktu 8 gb ram ddr3-1600 mhz ve 750 watt...
Top Bottom