Neler Yeni

Bu sisteme ekran kartı tavsiyesi !

Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Tekin
IMG_20240224_112149.jpg

Bu sisteme darboğaz yapmayacak ekran kartı tavsiyelerinizi bekliyorum.

xTURANN

80+ Bronze
Şuanda bir ekran kartı kullanıyor musun ?

kazue

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
34
İsim
Enes ÖZDEMİR
bütçeniz nedir?

kazue

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
34
İsim
Enes ÖZDEMİR
bence ekran kartını çok düşük tutmaya gerek yok sonuçta iyi bir miktar bütçeniz var rx6600 düşünebilirsiniz(darboğaz konusunda sıkıntıya sokabilir). 6500xt yapıp sistemdeki farklı şeyleri de değiştirebilirsiniz daha dengeli olması amacıyla. (6500xt çok öneren bir insan değildim normalde arkadaşıma aldık en son i7 4790k ile beraber kullanıyor pcıe 3.0 da kullanılmaması gerektiğini söyledi çoğu kişi o halde bi deneyelim diye aldık ve çoğu oyunda beklentimizin çok çok üzerinde performans verdi baya memnun.) nvidia isterseniz 1660lara bakabilirsiniz 1650 bakıp dediğim gibi sistemdeki farklı şeyleri değiştirmeyi deneyebilirsiniz hatta eğer sisteminizi ikinci elden satıp elinize iyi bir para geçirebilirseniz sıfır sistem çekmeniz bile olası gibi geliyor bana biraz daha bütçe arttırarak

Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Tekin
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
bence ekran kartını çok düşük tutmaya gerek yok sonuçta iyi bir miktar bütçeniz var rx6600 düşünebilirsiniz(darboğaz konusunda sıkıntıya sokabilir). 6500xt yapıp sistemdeki farklı şeyleri de değiştirebilirsiniz daha dengeli olması amacıyla. (6500xt çok öneren bir insan değildim normalde arkadaşıma aldık en son i7 4790k ile beraber kullanıyor pcıe 3.0 da kullanılmaması gerektiğini söyledi çoğu kişi o halde bi deneyelim diye aldık ve çoğu oyunda beklentimizin çok çok üzerinde performans verdi baya memnun.) nvidia isterseniz 1660lara bakabilirsiniz 1650 bakıp dediğim gibi sistemdeki farklı şeyleri değiştirmeyi deneyebilirsiniz hatta eğer sisteminizi ikinci elden satıp elinize iyi bir para geçirebilirseniz sıfır sistem çekmeniz bile olası gibi geliyor bana biraz daha bütçe arttırarak
Msi geforce GTX 1660 süper ventus xs öç 8 GB gddr6 192 bit Nvidia darboğaz yaparmı

kazue

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
34
İsim
Enes ÖZDEMİR
illaki yapacaktır sonuçta işlemci çok güncel değil fakat şuan aldığınız performansın kat kat fazlası gelecektir işlemciye de oc yapabilirseniz darboğazı da çoğunlukla çözmüş olursunuz

Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Tekin
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
illaki yapacaktır sonuçta işlemci çok güncel değil fakat şuan aldığınız performansın kat kat fazlası gelecektir işlemciye de oc yapabilirseniz darboğazı da çoğunlukla çözmüş olursunuz
Oc işlerinden pek anlamam nasıl yapılıyor yaparsak işlemci güme gider mi ?

kazue

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
34
İsim
Enes ÖZDEMİR
Oc işlerinden pek anlamam nasıl yapılıyor yaparsak işlemci güme gider mi ?
dengeli yapıldığı, abartılmadığı sürece sorun olmaz internette aratarak en güvenli ve performans olarak en etkili neyse ona uygun olarak yapabilirsin fakat işlemcinizden ne kadar ekstra performans çıkar bilemem gereksiz de olabilir 1660 superle darboğaz yapabilir fakat işlemciyi oc yapmanızı gerek duyar mısınız bilmiyorum

_Emir

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,003
İsim
Emir
tüm sistemi satıp yenı sistem dizilebilir bence.

kazue

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
34
İsim
Enes ÖZDEMİR
tüm sistemi satıp yenı sistem dizilebilir bence.
evet ben de öyle düşünüyorum çünkü 10k para ve elinde de hazır sistem mevcut ki sistem berbat da değil bir süre daha idare edilip 2.elden satılıp sıfır sistem alınması taraftarıyım

Top Bottom