Arama sonuçları: *

1. V

Samsung S23 FE Alınır mı?

Ben call of duty mobile gibi oyunlar oynayacağım sen ce s23 fe mi poco x6 pro mu
  2. V

Samsung S23 FE Alınır mı?

Niye pişman oldunuz hocam. Ben de alacağım da merak ettim.
  3. V

Uyap'tan gelen mesaj

Evet hocam s20 fe.
  4. V

Uyap'tan gelen mesaj

Anlayamadım hocam kim teklif sunacak şimdi
  5. V

Uyap'tan gelen mesaj

50 bin istemeyi düşünüyorum ne diyorsunuz hocam. 1702227832 Manyaklar hocam işte bana teklif sunup ödesin niye muhattap oluyorum şimdi onla bunla anlamıyorum.
  6. V

Uyap'tan gelen mesaj

Kestel ilçesinde oturuyorum hocam
  7. V

Uyap'tan gelen mesaj

Hocam o zaman da sanki ben zarara giriyorum sanki. kardeşimin fotoğrafı gitti cod mobile hesabı gitti o kadar hat çıkar cart curt uğraştım. Dediğiniz gibi maddi manevi zarar gördüm deyip fazla ister miyim Hocam onlar beni çağırınca ben sadece uzlaştırmacı ve ben mi olacağım yoksa o hırsızda...
  8. V

Uyap'tan gelen mesaj

Hocam alacağımın sadece 18 bin olmasını istemiyorum. O kadar ay telefonsuz kal 18 bin al git onla da aynı telefonu alırım ben kabul etmem 30 bin üstü istemeyi düşünüyorum.
  9. V

Uyap'tan gelen mesaj

O zaman ne kadar para istemeliyim hocam sizce? Ne yaparsanız aynını yapacağım sanırım.
  10. V

Uyap'tan gelen mesaj

Peki hocam ben ne alabilirim sizce kârda olur muyum ya da yoksa telefonumu alıp gönderirler mi acaba? Siz ne yapardınız?
  11. V

Uyap'tan gelen mesaj

İnşAllah hocam fazlasını alırım. Olay da hocam nasıl oldu benim iyilik timsali bir saf olmam, herkese fazlasından güvenmem yüzünden oldu. Adamın 2020'de yaramadan sabıkası varmış kardeşine beni burdan al yapamıyorum diyormuş. Ben buna parkta otururken telefonu verdim. Konuşuyordu. Marketten...
  12. V

Uyap'tan gelen mesaj

Şimdi ben dört ay telefonsuz kalıcam, ederi ise eski telefonumu geri almak ya da s20 fe şu an ki değeri 18 bin bunu mu almak olacak. Kötüymüş öyleyse. Hak ettiğini hissedilir biçimde yapmam lazımdı.
  13. V

Uyap'tan gelen mesaj

Herkese selam arkadaşlar, bundan dört ay önce 30 Ağustos sabahı telefonum adi bir adama kardeşini aramasına verirken çalınmıştı. Gittiği an zaten geri gelmez biliyordum ama yine de bir umuttur deyip savcılığa gidip ifade verdim. Üstüne 12 Ekim günü emniyete ifade verip Polnet'ten adamın kim...
Top Bottom