Arama sonuçları: *

• Users: Lottino
  • Content: Konular
  • Order by date
  1. L

excalibur alınır mı? tavsiye ?

30k altı bütçem var ve excalibura baktığımda özellikler iyi ama sizce alınır mı? monster ve excalibur çok reklam yapan laptoplar coğunlukla ucuz olurlar sizce oyun anllamında excalibur üzermi aklımda bu modeli var sizce iyi midir? fiyat perfonmas anlamında...
  2. L

gaming laptop öneri 30k altı

30k altı gaming laptop ariyorum üzmicek hikayeli fps oyunları acan okul ve oyun için iyi olan bir laptop ariyorum 30k - 25 k arası laptop önerir misiniz?
  3. L

25k bütçem var laptop önerisi

Arkadaşlar Hem Üni İçin Hem Oyun İçin 25k bandında laptop ariyorum Valorant Filan Oynarım Genellikle Arada Sırada Hikayeli Oyunlar 60 fps bandında alacağım bir laptop ariyorum Önerilerinizi Bekliyorum
  4. L

Sahibinden Param Güvende güvenilir mi? ?

Sahivinden Param Güvendeden Alışveriş Yapacağım Güvenilirmidir Klavye Mouse Kulaklık Alacağım Alıcı Olarak Güvenilirmidir Herhangi Dolandırılma Gibi durum Olurmu Ve işlemler Nasıl Oluyor bilgi verirseniz
  5. L

Hazır pc kasa önerisi

Hazır Kasa Alacağım Nisan Ayında Nisan Ayına kadar hazır kasalar çok uçuk seviyede zamlanir mi ve o zamana kadar donanım kasa olarak iyi çıkarmi bütçem 17k maksimum 17k ya iyi pc çıkarmı sizce 17k ya şöyle uygun sistem buldum bunun üst seviyesine kadar pc çıkarmı...
  6. L

Vodofone Paket Aldım

Vodofone 130 TL Paket İnternet Var Alan Oldumu ben Aldım şahsen geldi almak isteyen varsa yönlendirebilirim 30GB internet 1000dk 500 sms
  7. L

Tebilon Güvenilir Midir

Telibon Güvenilirmidir Kasa Alicamda Hazır Kasa https://www.tebilon.com/amd-r5-5500-a520m-hvs-xfx-speedster-swft-210-rx-6600-8gb-hikvision-16gb-hikvision-512gb-ssd/ Kasada Bu İyimidir
  8. L

AMD Ryzen 3 3200G + RX 580 ile Valorantta kaç FPS alırım?

Amd r 3 3200g amd rx 580 ortalama oyunalrda valo da kaç fps görürüm?
  9. L

İşlemci tavsiye fps test

Beyler Ekran Kartım Amd rx 580 Şuanki alabileceğim işlemci amd ryzen 3 3200g iyi performans verirmi valoda Almak istediğim amd r 5 5600g iyi bir işlemci hem destekler ekran kartını ne düşünüyorsunuz Amd r 3 3200g iyi perfonmas verirmi valoda fps ?
  10. L

Çözüldü✓ AMD Ryzen 3 3200G + RX 580 ile Valorantta kaç FPS alırım?

Amd Ryzen 3200g Amd Rx 580 Valorant Kaç Fps Verir ?
  11. L

AMD Ryzen 3 3200G iyi midir? f/p olarak

amd r 3 3200g alcam arkadaşlar iyi midir? bazıları elinde patlar satamazsin ws diyorlar 2 el işlemci de almak istemiyorum 5600g ye bütçem yetmiyor ne düşünüyorsunuz valorant filan açarak bana yeter yaza doğru amd r 5 5600g alacağım zaten
  12. L

Bu site güvenilirmidir ?

Arkadaşlar Game Garajdan Kasa Alicam Güvenilirmidir Çok Forum Ve Arkadaşlara Danıştım Çocuğu Guvenilir desede bazı insanlar güvenilir değil diyor cevaplarsaniz sevinirim hayırlı geceler
  13. L

sistem parça yorumlama

Beyler Yeni Sistem Alican İlk Sistemin Olcak İyimidir Ana Kart Ws Uyumlumudur Cevaplarsaniz Sevinirim AMD Ryzen 3 3200G Dört Çekirdek 3.6 GHz İşlemci GIGABYTE B450M K 3600MHz(OC) DDR4 Soket AM4 M.2 HDMI mATX Anakart Kingston Fury Beast 16 GB (2x8) 3200 MHz DDR4 CL16 KF432C16BBK2/16 Ram...
Top Bottom