Neler Yeni

sistem parça yorumlama

Lottino

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
11
İsim
Berat
Beyler Yeni Sistem Alican İlk Sistemin Olcak İyimidir Ana Kart Ws Uyumlumudur Cevaplarsaniz Sevinirim

AMD Ryzen 3 3200G Dört Çekirdek 3.6 GHz İşlemci

GIGABYTE B450M K 3600MHz(OC) DDR4 Soket AM4 M.2 HDMI mATX Anakart

Kingston Fury Beast 16 GB (2x8) 3200 MHz DDR4 CL16 KF432C16BBK2/16 Ram

Western Digital Blue SA510 WDS500G3B0A SATA 3.0 2.5" 500 GB SSD

DarkFlash DK150 Beyaz 650W 80+ Rainbow Mid Tower Kasa

dreamuiz

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
266
İsim
Anıl Aykın
Beyler Yeni Sistem Alican İlk Sistemin Olcak İyimidir Ana Kart Ws Uyumlumudur Cevaplarsaniz Sevinirim

AMD Ryzen 3 3200G Dört Çekirdek 3.6 GHz İşlemci

GIGABYTE B450M K 3600MHz(OC) DDR4 Soket AM4 M.2 HDMI mATX Anakart

Kingston Fury Beast 16 GB (2x8) 3200 MHz DDR4 CL16 KF432C16BBK2/16 Ram

Western Digital Blue SA510 WDS500G3B0A SATA 3.0 2.5" 500 GB SSD

DarkFlash DK150 Beyaz 650W 80+ Rainbow Mid Tower Kasa
b450 anakartlar bios güncellemesi ile bildiğim kadarıyla 5. nesil amd işlemcilere kadar destekliyor. Şu anki işlemcini de destekliyor. Psu'da fazlasıyla yeterli, geleceğe yönelik düşünürsek güzel bir ekran kartı da takabilirsin.

Lottino

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
11
İsim
Berat
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
b450 anakartlar bios güncellemesi ile bildiğim kadarıyla 5. nesil amd işlemcilere kadar destekliyor. Şu anki işlemcini de destekliyor. Psu'da fazlasıyla yeterli, geleceğe yönelik düşünürsek güzel bir ekran kartı da takabilirsin.
Hocam iyi mi? yani ben pek oyun oynamam tek Valorant rp oyunları yakında ya apulu işlemci almayi düşünüyorum

dreamuiz

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
266
İsim
Anıl Aykın
Hocam iyi mi? yani ben pek oyun oynamam tek Valorant rp oyunları yakında ya apulu işlemci almayi düşünüyorum
Bütçene göre farklı tavsiyelerde bulunulabilir fakat bana bu yeter diyorsan uyumluluk olarak bir sorun yok.

dreamuiz

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
266
İsim
Anıl Aykın
Reis valla 8.5k bütçem var dizdigim sistemde tam o denkte
Bu bütçeye apu sistem en mantıklısı olduğu için pek bir şey öneremem. 2. el'de alabilirsiniz fakat ne kadar güvenilir soru işareti doğrusu...
Sizin sistemde ki işlemcinin oyun performansı da bu şekilde gözüküyor. Başta dediğim gibi ilerleyen zamanlarda sadece işlemcinizi değiştirip orta/yüksek ayarlarda oynatabilecek bir işlemci ve ekran kartı alabilirsiniz.

Lottino

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
11
İsim
Berat
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Bu bütçeye apu sistem en mantıklısı olduğu için pek bir şey öneremem. 2. el'de alabilirsiniz fakat ne kadar güvenilir soru işareti doğrusu...
Sizin sistemde ki işlemcinin oyun performansı da bu şekilde gözüküyor. Başta dediğim gibi ilerleyen zamanlarda sadece işlemcinizi değiştirip orta/yüksek ayarlarda oynatabilecek bir işlemci ve ekran kartı alabilirsiniz.
Çok Sağolun Hocam İşlemci Olarak apu Önerebilceğiniz varmıdır

dreamuiz

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
266
İsim
Anıl Aykın
Saol reis bios güncellemesi derken nasıl yeni pc alcamda bilmiyorum kusura bakmayın
Anakart sürümü diyebilirim. O anakart aslında 3. nesil için ayarlanmış fakat amd işlemcinin soket yapısını değiştirmediği için anakart o işlemcileride destekliyor ama dediğim gibi bios güncellemesi isteyebilir. Markadan markaya bios yapısı değişebilir, o yüzden bu durumda biraz benim boyumu aşıyor, bir şey diyemem fakat internette vesaire kolaylıkla bulabilirsin...

Lottino

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
11
İsim
Berat
Anakart sürümü diyebilirim. O anakart aslında 3. nesil için ayarlanmış fakat amd işlemcinin soket yapısını değiştirmediği için anakart o işlemcileride destekliyor ama dediğim gibi bios güncellemesi isteyebilir. Markadan markaya bios yapısı değişebilir, o yüzden bu durumda biraz benim boyumu aşıyor, bir şey diyemem fakat internette vesaire kolaylıkla bulabilirsin...
Anladım reis peki bu sistem beni ileri vaadede götürürmü oyun iş gündelik anlamindan

Top Bottom